Poprzedni artykuł: Babyliss na walentynki - Love is all around! Następny artykuł: Szczotki z włosiem dzika i drewnianą rączką Moroccanoil®

Paul Mitchell Super Strong - widoczne wzmocnienie włosów!

W skutek ciągle zmieniającej się pogody, włosy stają się mocno osłabione i pozbawione blasku. Najważniejsza sprawa to poznać potrzeby włosów i zasady właściwej pielęgnacji. Marka Paul Mitchell stworzyła linię kosmetyków Strength posiadającą zastrzeżony, silny kompleks Super Strong™.

Kompleks Super Strong™ ten odbudowuje wewnętrzną strukturę włosów, pozostawiając je naturalne w dotyku i intensywnie lśniące. Ten unikalny kompleks zawiera hydrolizowane proteiny roślinne, które wnikają w głąb włosa i nawilżają go od środka, jednocześnie wzmacniając naskórek.

Paul Mitchell Super Strong

Super Strong™ Daily Shampoo

Codzienne stresy, farbowanie i stosowanie urządzeń termicznych mogą wywoływać spustoszenie w naszych włosach. Szampon został opracowany aby wzmocnić i odbudować włosy zniszczone przez chemiczne, środowiskowe lub termiczne działanie. Nasz zastrzeżony, skuteczny kompleks Super Strong™ odbudowuje wewnętrzną strukturę włosa, pozostawiając naturalne w dotyku i lśniące włosy. Ten unikalny kompleks zawiera hydrolizowane proteiny roślinne. Pantenol zapewnia długotrwałe nawilżenie, pogrubia włosy i nadaje połysku.

Cena - 65zł/300ml

Paul Mitchell Super Strong

Super Strong™ Daily Conditioner

Odżywka została opracowana aby wzmocnić i odbudować włosy zniszczone przez działanie chemiczne, środowiskowe lub termiczne. Nasz zastrzeżony, skuteczny kompleks Super Strong™ odbudowuje wewnętrzną strukturę włosa, pozostawiając naturalne w dotyku i lśniące włosy. Ten unikalny kompleks zawiera hydrolizowane proteiny roślinne, które wnikają w korę włosa i nawadniają go od środka, jednocześnie nawilżając i wzmacniając łuskę. Wyciąg z pokrzywy i kory dzikiej wiśni to część naszego aktywizowanego kompleksu, otrzymanego ze wzmacniających włosy, bogatych w minerały ekstraktów ziołowych.

Cena - 80zł/300ml

Paul Mitchell Super Strong

Super Strong™ Treatment

Super Strong™ Treatment to cotygodniowa kuracja wzmacniająca, w skład której wchodzi kompleks Super Strong™, proteiny, aminokwasy i lipidy. Kuracja wnika głęboko w korę i odbudowuje wewnętrzną strukturę zniszczonego włosa. Unikatowy kompleks zawiera hydrolizowane proteiny roślinne, które wnikają w korę włosa i nawadniają go od środka, jednocześnie nawilżając i wzmacniając łuskę. Wyciąg z nasion moringi to egzotyczny, tropikalny ekstrakt o udowodnionym działaniu zabezpieczającym włosy przed zanieczyszczeniami środowiska i zniszczeniami spowodowanymi promieniowaniem UV, dodatkowo wzmacnia i odżywia włosy.

Cena - 105zł/200ml

Paul Mitchell Super Strong

Super Strong Liquid Treatment

Zregeneruj przemęczone włosy używając Super Strong® Liquid Treatment™, który uzupełnia braki składników odżywczych i wzmacnia łuskę, zapobiegając uszkodzeniom włosów. To silny środek bez spłukiwania naprawiający i odbudowujący włosy, opracowany na bazie kompleksu Super Strong™, aby zwiększyć wytrzymałość włosów zniszczonych, słabych, cienkich i po zabiegach chemicznych. Oprócz właściwości wzmacniających, posiada też niskie pH 4,5 które powoduje domykanie łuski włosowej, szczelnie zamykając pigmenty i pozostawiając jedwabiste i lśniące włosy; buduje system wzmacniający, tworząc mocniejsze włosy w czterech łatwych krokach.

Cena - 105zł/250ml

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 lutego 2020, 14:34

Nasze propozycje