Poprzedni artykuł: Popielaty blond – jak uzyskać chłodny odcień blondu? Następny artykuł: Gładkie, proste, a może kręcone? Te kosmetyki perfekcyjnie wystylizują...

Paulina Sykut-Jeżyna przefarbowała włosy: „nowy kolor, prosto z domowej łazienki”

Paulina Sykut-Jeżyna zdecydowała się na wiosenną metamofrozę fryzury. Zobaczcie, jak teraz wygląda.

Paulina Sykut-Jeżyna uwielbia metamorfozy i zabawę modą, często chwaląc się swoimi zjawiskowymi stylizacjami za pośrednictwem Instagrama. Niedawno zachwyciła wszystkich uroczym płaszczem z Sinsay czy ultramodną sukienką z Zary. Jednakże w kwestii fryzury gwiazda Polsatu pozostawała dotąd bardzo zachowawcza. Nic więc dziwnego, że jej najnowsze zdjęcie zelektryzowało fanów. Największe wrażenie zrobił jednak nie tylko nowy kolor włosów dziennikarki, ale to, że został wykonany w jej domu.

Zobacz także: Viki Gabor rozjaśniła włosy. Sprawdźcie, jak teraz wygląda

Paulina Sykut-Jeżyna przefarbowała włosy w domu

Dotychczas Paulina Sykut-Jeżyna rzadko eksperymentowała ze swoim wizerunkiem, dlatego też jej ostatnia metamorfoza bardzo poruszyła jej obserwatorów na Instagramie. Z okazji nadejścia wiosny, prezenterka postanowiła nieco odświeżyć swoją fryzurę.

Ciemniejsze, na wiosnę. Nowy kolor prosto z domowej łazienki – napisała Paulina Sykut-Jeżyna. Po takim farbowaniu potrzebna jest dobra regeneracja – dodała.

Jak się okazuje, gwiazda Polsatu wcale nie skorzystała z usług znanego kreatura fryzur, lecz… stosując się do zaleceń związanym z pozostaniem w domu z powodu epidemii koronawirusa SARS-CoV-2 , pofarbowała włosy w domowym zaciszu. Wprawdzie zmiana koloru jest bardzo subtelna, jednakże fani dziennikarki od razu zauważyli odświeżony kolor, który nadał włosom zdrowego blasku.

Piękny naturalny kolor – pisze jedna z fanek.

Wyglądasz przepięknie – dodaje inna.

Bardzo piękny kolor – wtóruje kolejna.

A co wy sądzicie o wiosennej metamorfozie Pauliny Sykut-Jeżyny?

Zdjęcie: Instagram/Instagram

Zdjęcie główne: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

7 kwietnia 2020, 15:25

Nasze propozycje