Poprzedni artykuł: Potrójny warkocz krok po kroku – proste uczesanie na co dzień Następny artykuł: Odżywka do włosów Argan Oil Glyskincare

Living Proof Perfect Hair Day - perfekcyjne włosy każdego dnia

Fryzury,
Seria Perfect Hair Day jest ukoronowaniem wieloletniej pracy naukowców. Po raz pierwszy połączyli oni dwie opatentowane przez Living Proof cząsteczki: OFPMA i PBAE, które działając synergicznie sprawiają, że włosy wyglądają idealnie.
Living Proof Perfect Hair Day

OFPMA tworzy wyjątkowo lekką tarczę wokół każdego pasma, wygładzając i chroniąc jednocześnie ich strukturę. Pomaga utrzymać właściwy poziom nawilżenia nadaje im zdrowy blask. Natomiast PBAE układa mikroskopijny wzór pogrubiających punktów na każdym pasmie włosów gwarantując trwałość fryzury i objętość, która nie znika po dotknięciu włosów.

Linia składa się z szamponu, odżywki oraz kuracji stylizującej Perfect Hair Day. Szampon przeznaczony jest do każdego rodzaju włosów. Oczyszcza je, przedłużając ich świeżość. Dodaje objętości i blasku. Pozwala na rzadsze mycie włosów. Odżywka Perfect Hair Day to produkt, dzięki któremu włosy są mocniejsze i łatwiej się rozczesują. Natomiast kuracja stylizująca5 w 1 Perfect Hair Day sprawia, że włosy wyglądają idealnie przez cały dzień a nawet dłużej. Jest to formuła łącząca zalety produktu do stylizacji z odżywczą kuracją. Dzięki temu zwiększa się gładkość włosów, naturalna objętość oraz poprawia się ich kondycja i zdrowy blask. Aż 69% kobiet, które stosowały Kurację Stylizującą 5 w 1, zauważyły redukcję łamliwości w porównaniu do włosów niepoddawanych kuracji. Natomiast 80% stwierdziło, że produkt ten zapewnia idealną równowagę pomiędzy pełną objętości  a idealnie gładką fryzurą. Produkty nie zawierają silikonu, olejów mineralnych, siarczanów.

Ceny: szampon i odżywka - 110zł , kuracja stylizująca - 100zł

Współwłaścicielką marki jest Jennifer Aniston. Kosmetyki do włosów Living Proof są już dostępne w Polsce (w najlepszych salonach i na hair2go.pl).

zdjęcia: materiały PR

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 lutego 2020, 15:32

Nasze propozycje