Poprzedni artykuł: Nowa linia Schauma - Lustrzany Blask 24h! Następny artykuł: Mgiełka olejkowa Garnier Fructis

Nowe pianki i lakiery do stylizacji Aussie

Z natury jesteśmy pacyfistami i dlatego uważamy, że hełm nie jest dobrym nakryciem głowy. Czasami jednak tylko sztywna warstwa lakieru jest w stanie zapewnić ci idealną fryzurę. Aż do teraz! Bo Aussie wprowadza nową linię do stylizacji włosów. Jasne, wiemy, że czasem twoje zmagania z niesfornymi kosmykami przypominają prawdziwą wojnę. Jednak po co sięgać po ostateczne środki? Nowe lakiery i pianki Aussie będą znakomitymi dyplomatami w twojej walce o piękną fryzurę.
Pianki i lakiery do stylizacji Aussie

Aussie Miracle Styling Mousse Volume + Conditioning

Pianka do Włosów Objętość + Odżywienie - zawsze mierzysz wysoko? Dzięki tej piance twoje włosy też będą miały takie ambicje! Zapewni fryzurę pełną objętości.

Aussie Miracle Styling Mousse Curl Define + Shine

Pianka do Włosów Wyraźnie Podkreślone Loki + Połysk - twoje loki żyją własnym życiem? Ta pianka sprawi, że wreszcie będą słuchać, co masz im do powiedzenia! Idealny skręt włosa jest właśnie w zasięgu twojej ręki.

Aussie Miracle Hairspray Volume + Hold

Lakier do Włosów Objętość + Utrwalenie - z tym lakierem będziesz mogła wybrać się na wycieczkę kabrioletem w trakcie orkanu, a twoja fryzura pozostanie w idealnym stanie (chociaż… mimo wszystko nie rekomendujemy takich wycieczek). Sprawi, że twoje włosy będą pełne objętości, utrzymane w nienagannym ładzie, a jednocześnie bardzo swobodne.

Aussie Miracle Hairspray Shine + Hold

Lakier do Włosów Połysk + Utrwalenie - koniec z matowymi włosami, ten cud w sprayu nada im idealny blask i wprowadzi niezbędną dyscyplinę, by twoja fryzura była piękna przez cały dzień (i noc).

Najlepsze efekty osiąga się pracą zespołową, dlatego idealną stylizację uzyskasz przy pomocy duetu: lakier i pianka. Na wilgotnych, świeżo umytych włosach rozprowadź ulubioną piankę Aussie, a po wysuszeniu, spryskaj je lakierem.

Cena: 19,99zł

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

25 sierpnia 2019, 14:54

Nasze propozycje