Poprzedni artykuł: 4 rzeczy, których fryzjer nigdy nie powinien zrobić! Następny artykuł: Klaudia Halejcio już tak nie wygląda! Drastyczne cięcie zupełnie ją od...

5 kroków do pięknych i naturalnych loków

Loki to fryzura, która nigdy nie wychodzi z mody, tylko powraca w różnych odsłonach. W tym sezonie powinny wyglądać naturalnie – jakbyśmy modelowały włosy na 5 minut przed wyjściem z domu. W jaki sposób uzyskać taki efekt? Wystarczy 5 kroków i lokówka automatyczna Philips StyleCare Prestige!

Kręcenie włosów jeszcze nigdy nie było takie proste! Sprawdź, jak krok po kroku wykonać piękne, naturalne loki.

1. Zacznij od rozczesania włosów.

2. Wydziel pojedyncze pasmo włosów i unieść lokówkę Philips StyleCare Prestige pionowo, panelem do siebie. Następnie, włóż pasmo do komory urządzenia, delikatnie naciągając włosy.

Pionowy uchwyt powoduje, że włosy nawijane są zgodnie z ich naturalnym sposobem układania się. Dodatkowo, lokówkę StyleCare Prestige wyposażono w wałek o powierzchni zwiększonej aż o 113% w porównaniu do poprzedniego modelu marki Philips. Oznacza to, że urządzenie jest w stanie nawinąć dwa razy więcej włosów, czyniąc stylizację nie tylko prostszą, ale i szybszą.

3. W kolejnym kroku naciśnij przycisk kręcenia i trzymaj tak długo aż usłyszysz potrójny sygnał dźwiękowy.

Innowacyjny system nawijania włosów SmartGuard, który zastosowano w lokówce StyleCare Prestige, dokładnie nawija włosy na wałek. Każde pasmo jest skręcane równo i w takiej samej temperaturze. Otwarta komora i nowatorski sposób nawijania włosów uniemożliwiają przypadkowe wplątanie się kosmyków. Co więcej, system bezpieczeństwa zatrzymuje pracę urządzenia, gdy tylko włosy układają się niewłaściwie.

4. Gdy już skończą się sygnały dźwiękowe, możesz wysunąć pasmo z komory.

Powtórz każdy z powyższych kroków i zakręć pozostałe pasma. Dzięki specjalnie wyprofilowanemu uchwytowi, nie musisz obawiać się, że włosy z tyłu głowy nie zostaną zakręcone.

5. Na koniec delikatnie rozczesz włosy. Możesz to zrobić dłońmi.

Podczas modelowania włosów masz do dyspozycji 3 ustawienia zegara, 3 ustawienia temperatury i 3 ustawienia kierunku kręcenia (w lewo, w prawo lub na przemian, dla naturalnego efektu). Zewnętrzna powłoka lokówki StyleCare Prestige jest odporna na wysokie temperatury, a ceramiczno-keratynowy wałek pielęgnuje włosy.  

Sprawdź, jak lokówka automatyczna Philips StyleCare wypadła w teście redakcji!

materiał sponsorowany

zdjęcia: materiały PR

Zobacz także

Nasze propozycje