Poprzedni artykuł: Czy suchy szampon może zaszkodzić włosom? Następny artykuł: Doda mocno zaszalała z fryzurą! Nowy kolor, grzywka...

Odżywione i pełne objętości włosy krok po kroku z Dove Youthful Vitality!

Fryzury, , tagi: Dove, pielęgnacja włosów, włosy dojrzałe
Aktywnie przeciwdziałaj objawom starzenia włosów! Sprawdź, jak zadbać o potrzeby dojrzałych włosów krok po kroku z linią Dove Youthful Vitality!

Krok 1 – Sięgnij po szampon

Niezależnie od typu stosowanej pielęgnacji, oczyszczanie zawsze powinno być jej pierwszym etapem. Lekki szampon Youthful Vitality delikatnie myje włosy, jednocześnie je pielęgnując.  Po jego użyciu są miękkie, puszyste i pełne objętości.

Krok 2 – Zastosuj odżywkę

Dojrzałe włosy potrzebują nawilżenia. Dostarczy go odżywka Youthful Vitality - zawarty w niej olejek kokosowy to skuteczny składnik zapewniający pasmom elastyczność, miękkość i blask. Po umyciu nałóż kosmetyk na wilgotne włosy, omijając ich nasadę i dokładnie spłucz wodą.

Krok 3 - Postaw na wielofunkcyjność

Chcąc uzupełnić pielęgnację, sięgnij po wyjątkowy krem BB do włosów Youthful Vitality. Kosmetyk skutecznie zastępuje odżywkę, pielęgnuje i chroni pasma przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi (np. przed uszkodzeniami mechanicznymi) oraz ułatwia ich układnie. Krem BB ma lekką konsystencję i nie trzeba go spłukiwać. Po jego użyciu włosy są miękkie, elastyczne i pełne blasku, co zapewnia im młody wygląd.

materiał sponsorowany

zdjęcia: materiały PR

Nasze propozycje