Poprzedni artykuł: Kylie Jenner zaszalała! Zobaczcie jej nową fryzurę - supermodna czy...... Następny artykuł: Bibułki matujące... do włosów! Wyrasta konkurencja dla suchych szampon...

Pippa Middleton już tak nie wygląda - przeszła niezwykłą metamorfozę!

Siostra księżnej Kate pożegnała długie pasma i postawiła na odważne cięcie! Jak teraz wygląda?

Pippa Middleton zmieniła fryzurę! Uwielbiana przez media siostra księżnej Kate przeszła sporą metamorfozę - czy obcięcie włosów było dobrą decyzją?

Zobacz też: Sprawdź, jak Wizażanki oceniły nowości od Garnier Fructis!

Nowa fryzura Pippy Middleton

W życiu Pippy ostatnio wiele się dzieje - zaledwie kilka miesięcy temu wyszła za mąż za Jamesa Matthews, a pod koniec sierpnia pojawiły się informacje, że para spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Jak widać, teraz przyszedł czas na zmianę wyglądu - Pippa skróciła  i rozjaśniła swoje długie włosy i obecnie nosi modnego loba. Zobaczcie, jak się prezentuje:

Najwyraźniej Pippa poczuła się zainspirowana przykładem siostry, która nie tak dawno również zdecydowała się na skrócenie fryzury. Jednak o ile w przypadku Kate zmiana nie była duża, tak młoda pani Matthews postanowiła zaszaleć :) I nic dziwnego - to jedno z modniejszych cięć sezonu!

Źródło zdjęć: ONS i Instagram

Naszym zdaniem nowy look bardzo pasuje Pippie - krótsza fryzura ładnie podkreśla jej rysy twarzy i nadaje jej młodzieńczego charakteru. Bez wątpienia jest też wygodna, co na pewno jest nie bez znaczenia dla przyszłej mamy.

Jak wam się podoba nowa fryzura Pippy? Udana zmiana?

Zobacz też: Co najbardziej denerwuje wizażystów w ich pracy!

Dołącz do Klubu Recenzentki i jako pierwsza testuj kosmetyczne nowości!

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

zdjęcia: ONS

Polecamy wysoko oceniane kosmetyki do stylizacji włosów z KWC:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 marca 2019, 07:49

Zobacz także

Nasze propozycje