Poprzedni artykuł: Zapomnij o ombre! Najmodniejszy kolor na włosach to pagenta! Następny artykuł: Gwiazda Hollywood prostuje włosy... żelazkiem!

Bella ze 'Zmierzchu' znowu zaszalała z fryzurą. Postawiła na pixie ombre

Czy pixie ombre będzie nowym hitem włosowym? Kristen Stewart pokazuje, że nawet bardzo krótka fryzura może wyglądać stylowo.

Rzadko zdarza się, aby kobiety z fryzurą pixie cut decydowały się na ombre. Zwykle zwycięża myśl, że takiej koloryzacji nie da się wykonać na bardzo krótkich włosach. Ten mit skutecznie obala Kristen Stewart. Jak wygląda w nowej fryzurze?

Kristen Stewart i pixie ombre

Dzięki roli w sadze "Zmierzch" u boku Roberta Pattinsona, Kristen Stewart zyskała niebywałą popularność. Fani jednak z ogromnym zadziwieniem śledzą jej ostatnie metamorfozy. Najpierw drastycznie obcięła włosy, a później przefarbowała je na platynowy blond. Mimo że taki look pasował do jej nieco zadziornej urody, nie pozwoliła zbyt długo nacieszyć nim oka.

Aktorka zdecydowała się na jeszcze bardziej radykalny krok - zgoliła włosy na długość kilku milimetrów! Co jakiś czas jednak musiała odświeżać kolor, aby zakrywać widoczny odrost. Nie zawsze jednak udawało się to perfekcyjnie wykonać (przypomnijmy, że aktorka ma naturalnie bardzo ciemne włosy). Jeszcze do niedawna prezentowała fryzurę w stylu wokalisty Danzela, czyli frosted tips. Wtedy wiele osób nazywało to włosową wpadką

Kristen Stewart na szczęścia wzięła sobie tę uwagę do serca i postanowiła nieco zapuścić włosy. To niezwykle trudny etap, ale teraz ukrywanie odrostu jest dla niej o wiele łatwiejsze. Znalazła świetny sposób, aby połączyć odrastające kosmyki z elegancką fryzurą. Postanowiła zmalować na nich ombre. Patrząc na jej nową fryzurę nietrudno się domyślić, że jej stylista musiał się sporo napracować nad takim rozwiązaniem. Musimy przyznać, że efekt bardzo nam się podoba!

Fani Kristen Stewart oczywiście podzielili się na dwa obozy. Jedni zachwycali się nową fryzurą aktorki, a inni z kolei przyznali, że o wiele bardziej woleli ją w poprzednich wydaniach. Co pisali w komentarzach?

- Teraz naprawdę przypominasz wampira.

- Świetna fryzura! Teraz wyglądasz zdecydowanie lepiej.

- Wyglądasz coraz lepiej.

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

17 lutego 2019, 13:04

Zobacz także

Nasze propozycje