Poprzedni artykuł: Ombre hair w domu - farby L'Oreal Préfèrence Wild Ombres Następny artykuł: Fryzury krok po kroku: prosty kok z wypełniaczem

Dermastic - plastry przeciwko wypadaniu włosów

Szampony, odżywki, maski, kapsułki z witaminami… Próbowałaś już wszystkiego, ale Twoje włosy znów zaczęły wypadać? Wypróbuj DERMASTIC- innowacyjne plastry przeciw wypadaniu włosów, polecane do stosowania zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.
plastry Dermastic

Plastry DERMASTIC przeznaczone są dla osób, które mają problem z nadmiernym wypadaniem włosów. To skuteczny i bardzo wygodny w aplikacji produkt wzmacniający cebulki włosów. Stosowany systematycznie na skórę w okolicach owłosionej części głowy powstrzymuje wypadanie włosów.

Plastry są cienkie i elastyczne, w kształcie koła o średnicy ok. 2 cm, w kolorze cielistym i mogą być stosowane zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn.

Jak stosować plastry przeciwko wypadaniu włosów?

  • Plastry stosujemy na noc. W celu zapewnienia właściwego przylegania plastra skóra w miejscu jego aplikacji powinna być sucha i oczyszczona.
  • Codziennie przed snem należy przykleić 1 plaster w okolicy owłosionej skóry głowy. Rekomendowane obszary to: skronie, czoło, kark, za uszami. Miejsce aplikacji plastra powinno być każdorazowo zmieniane.
  • Pozostawiamy plaster na skórze na 8-10 godzin, po czym delikatnie go usuwamy.
  • Plastry należy stosować przez 8 tygodni.

Plastry przeciw wypadaniu włosów Dermastic dostępne są w aptekach.

Cena: 130zł/opakowanie 56 plastrów (wystarcza na 8 tygodni)

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

25 marca 2019, 06:29

Zobacz także

Nasze propozycje