Poprzedni artykuł: Piękne loki jak po wizycie u fryzjera - poznaj nową lokówkę Curl Secre... Następny artykuł: Razem spełnimy Twoje blond marzenie

Plażowe fale na krótkich włosach. Gwiazdorskie inspiracje

Przed nadejściem lata marzymy o wygodnej fryzurze i skróceniu włosów, ale obawiamy się, że nie dadzą one zbyt wielu możliwości stylizacyjnych. To błąd! Krótkie włosy może i trudno zapleść w warkocz, ale śmiało można zrobić z nich idealną, wakacyjną fryzurę.

Czytając czy słysząc o plażowych falach, odruchowo zaczynamy zazdrościć wszystkim koleżankom, które cieszą się długimi włosami. Tymczasem fale nie są wcale dla nich zarezerwowane. Lekkie, zmierzwione loki równie dobrze można wystylizować, mając włosy do ramion czy sięgające ledwie za ucho.

Jak dowodzą gwiazdy, choćby Vanessa Hudgens, Jennifer Lawrence, Sienna Miller czy Taylor Schilling, w tym przypadku nie ma znaczenia ani kolor, ani gęstość włosów.

Czytaj też:  Odwrócone mycie włosów, czyli sposób na objętość i połysk

Czy każdy bob nadaje się do stworzenia plażowych fal? W uzyskaniu pożądanego efektu pomaga na pewno strzyżenie warstwowe. Kiedy już przystępujemy do stylizacji, warto sięgnąć po spray teksturyzujący. (polecamy TEN)

W ostateczności można posłużyć się lokówką, jeśli jednak nie chcemy korzystać z urządzeń termicznych, sprawdźmy, czy nie wystarczy czasem zmierzwienie wilgotnych włosów. Kosmyki doskonale podkręca także spray z solą morską.

Zastanawiasz się, czy dobrze będzie ci w krótkich, falowanych włosach? Zobacz, jak wyglądają w niej celebrytki. A nuż znajdziesz idealną fryzurę na nadchodzące lato?

Czytaj też:  Najgorętsze fryzury 2016 roku: bob

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 lutego 2019, 20:35

Zobacz także

Nasze propozycje