Poprzedni artykuł: Mgiełka olejkowa Garnier Fructis Następny artykuł: Suszarki Braun PowerPerfection - uwolnij się od dnia przeciętnych włos...

Wyniki testu kosmetyków do włosów Garnier Fructis z linii Gęste i Zachwycające

Fryzury, , tagi: gęste włosy
Wybrane Wizażanki wzięły udział w teście kosmetyków do włosów Garnier Fructis z linii Gęste i Zachwycające: szamponu, odżywki i maski. Czy produkty przypadły do gustu naszym użytkowniczkom? Poznaj ich opinię!
długowłosa blondynka

Szampon, odżywka oraz maska do włosów z serii Gęste i Zachwycające zawierają innowacyjną molekułę, która wnika do włókna włosa pogrubiając jego strukturę i tworząc długotrwały efekt gęstości włosów, kumulujący się po każdej aplikacji. Kremowa formuła z ekstraktem z granatu sprawia, że włosy stają się wyraźnie piękniejsze, miękkie w dotyku, sprężyste i łatwe do ułożenia.

Co na to Wizażanki?

Aż 95%* testerek deklaruje, że kosmetyki z serii Fructis Gęste i Zachwycające spełniły ich oczekiwania. Wszystkie użytkowniczki pozytywnie oceniły zapach produktów, a 95* uważa, że dzięki ich stosowaniu włosy stały się wyraźnie sprężyste i łatwiejsze do ułożenia.

Na opakowaniach kosmetyków z serii Gęste i Zachwycające znajduje się obietnica „pogrubienia struktury włosa, widocznie bujnych i silniejszych włosów, włosów wyglądających jakby było ich więcej”. Ocena Wizażanek potwierdza jej prawdziwość – prawie wszystkie testerki zgodziły się ze stwierdzeniem zamieszczonym na opakowaniach.

garnier gęste i zachwycające

Jakie są inne zalety serii Gęste i Zachwycające?

90%* użytkowniczek biorących udział w teście jest zdania, że kosmetyki do włosów z serii Gęste i Zachwycające nie powodują obciążenia włosów.

Większość dziewczyn zgodziła się też ze stwierdzeniem, że kosmetyki z serii Fructis Gęste i Zachwycające tworzą długotrwały efekt gęstości włosów, który kumuluje się po każdej aplikacji.

Wizażanki bardzo polubiły produkty z linii Gęste i Zachwycające

Aż 98%* testerek deklaruje, że w przyszłości chętnie kupi kosmetyki z linii Gęste i Zachwycające. Prawie wszystkie użytkowniczki poleciłyby też produkty swojej przyjaciółce.

Sprawdź inne opinie o linii Fructis w KWC!

materiał sponsorowany

*Wyniki testu przeprowadzonego na grupie 189 użytkowniczek serwisu wizaz.pl w dniach 23.01-5.02.2015 r.

zdjęcia: Fotolia, materiały PR

Nasze propozycje