Poprzedni artykuł: Tak może skończyć się nieumiejętne rozjaśnianie włosów! Po prostu... z... Następny artykuł: To bardzo nietypowy szampon... Jednak jego producent sprzedał 12 tys....

Karolina Korwin-Piotrowska wreszcie ujawniła swój prawdziwy kolor włosów. Miała ważny powód

Karolina Korwin-Piotrowska ujawniła od dawna skrywaną tajemnicę na temat swoich włosów. To wyznanie zaskoczyło nawet jej fanów.

Tego chyba po Karolinie Korwin-Piotrowskiej nikt się nie spodziewał. Wszyscy doskonale wiedzieli, że farbuje włosy, ale chyba nikt nie przypuszczał, że pod warstwą farby kryją się zupełnie siwe pasma. Otwarcie przyznała się na Facebooku, że od pięciu lat ukrywała srebrzyste odrosty, ale wreszcie postanowiła przestać to robić.

Zapowiedziała również, że to nie koniec jej metamorfozy. Co planuje dziennikarka? Zobaczcie - tak wyglądała jeszcze do niedawna:

Karolina Korwin-Piotrowska w jasnych włosach

Jesteśmy pełne podziwu, że w świecie show-biznesu, gdzie króluje nieskazitelny wygląd, coraz więcej gwiazd pokazuje prawdziwy look. Pisałyśmy o tym między innymi w Trendbooku 2017, gdzie jedną z osób promujących trend na naturalność, była Alicia Keys.

A teraz Korwin-Piotrowska przyznała, że rezygnacja z ciemnej farby to w zasadzie przełom w jej życiu. Wyjaśniła też, dlaczego ukrywała swoje siwe włosy:

Niemal biała stałam się, co skutecznie przykrywałam farbą, w wyniku dramatycznych wydarzeń w moim życiu pięć lat temu. Wtedy, także ze względów zdrowotnych, nie byłam gotowa na ten krok. Na pokazanie w świecie wiecznie młodych, gładkich ludzi tego, że lata lecą. Ale dzięki moim przyjaciołom, zrobiłam to - napisała na Facebooku dziennikarka.

Karolina Korwin-Piotrowska napisała również, że docelowo będzie zupełnie biała, bo wystarczy "Kilka godzin na fotelu i VOILA!". I nie obchodzi ją zdanie osób, które uznają, że wygląda za staro, że nie ma już 18 lat. Jak pisze dziennikarka, najważniejsze dla niej jest to, że wreszcie przestała udawać, martwić się o odrosty i zastanawiać, czy ktoś je zauważy. Przecież raz się żyje, a szczerość powinna być ponad wszystkim

Myślicie, że do twarzy jej w takim kolorze?

Zobacz także: Nie pasemka i nie baleyage. W tym sezonie stawiamy na 'imprinting'!

Jak to jedna z fanek skomentowała: "Życie jest za krótkie, żeby się odrostem ciągle martwić :)". A co wy robicie, kiedy na włosach pojawia się odrost? Pędzicie do fryzjera czy może jednak wcale was to nie stresuje i tuszujecie problem dopiero wtedy, gdy macie na to czas? :)

Zdjęcie główne: Instagram.com/karolinakp

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 marca 2019, 03:20

Zobacz także

Nasze propozycje