Poprzedni artykuł: Kolory włosów, które pasują do każdego odcienia karnacji Następny artykuł: Dove Oxygen & Moisture - nawilżenie + więcej objętości

Propozycje z katalogu KWC: szampony głęboko oczyszczające

Produkty do stylizacji, chlorowana woda, piasek, a wreszcie nadmiar sebum – czasami, choćbyśmy myły włosy codziennie, mamy wrażenie, że są one niedomyte. Najczęściej odczuwamy to latem, kiedy mamy do czynienia z dokuczliwymi upałami. Włosom, jak i skórze głowy, od czasu do czasu warto zafundować bowiem detoks.

Jeśli włosom brakuje lekkości i objętości, niekoniecznie musimy mieć do czynienia z mało gęstą fryzurą. Kiedy regularnie używamy produktów do stylizacji, zwłaszcza z wygładzającymi silikonami, włosy stają się obciążone.

Czytaj też:  TOP 5 z KWC- najlepsze peelingi owocowe do ciała

Przetłuszczające się włosy mogą być również efektem nie do końca dobrej kondycji skóry głowy. Jeśli zamierzamy poświęcić włosom dłuższą chwilę i nałożyć na nie maskę, zastanówmy się, czy pielęgnacji nie rozpocząć od użycia szamponu głęboko oczyszczającego. W zestawieniu znajdziecie kilka propozycji takich szamponów detoksykujących z KWC.

Zobaczcie także:  Najlepsze kosmetyki do podkreślania loków

zdjęcia: Fotolia

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 marca 2019, 08:39

Zobacz także

Nasze propozycje