Pierwsza taka prostownica na świecie! Zapomnij o poszarpanych i przepalonych włosach!

Fryzury, , tagi: prostownica, Remington
Poprzedni artykuł: Perłowa koloryzacja to must have tego lata! Następny artykuł: Zostań testerką nowej, udoskonalonej prostownicy marki Remington!
Byliśmy na premierze nowej prostownicy Remington AIR PLATES, ale tego się nie spodziewaliśmy! Czym zachwycił nas ten produkt?

Nowoczesny design, krótki czas nagrzewania, elektroniczna regulacja temperatury to już niemal standard w prostownicach. Ale marka Remington poszła o krok dalej i porzuciła konwencjonalne schematy, które do tej pory opierały się na tych samych rozwiązaniach technicznych.

Prostownica Air Plates jako pierwsza na świecie posiada unikatowy system płyt zawieszonych. Co to oznacza? Jest to nowatorskie rozwiązanie, które zapewnia ich maksymalne przyleganie podczas kontaktu z włosami. Ponadto płytki ceramiczne Black Titanium Ceramic w Air Plates zawierają 10 razy więcej powłoki ceramicznej. To sprawia, że urządzenie gładko sunie po pasmach nie szarpiąc ich oraz nie wyrywając. Ale to nie koniec nowości :-).

Technologia "cool touch" w tym projekcie kieruje ciepło z dala od zewnętrznej obudowy, dzięki temu możesz jej dotykać po zewnętrznej stronie bez obawy o jakiekolwiek oparzenia. Sprytne, prawda?

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej, obejrzyjcie nasze wideo! Gwiazdy obecne na konferencji opowiedziały nam, na co zwracają uwagę przy wyborze prostownicy. 

Foto: ONS / instagram.com/anette.zajac


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

11 grudnia 2019, 13:35

Nasze propozycje