Poprzedni artykuł: 'Daisy hair' podbijają Instagram! To idealna fryzura na wakacje Następny artykuł: Nie przepadasz za blondem? Wiosną postaw na odcień lavender gray!

Powstała zupełnie nowa formuła suchego szamponu. Teraz jest przezroczysty!

Fryzury, , tagi: suchy szampon
Ten suchy szampon rozwiąże najczęściej popełniany błąd z suchym szamponem. Już nie musisz się obawiać białych plam!

Suchy szampon to kosmetyk, który zrewolucjonizował rynek włosowy. Jest multifunkcyjny i co najważniejsze- skuteczny na każdym polu. Za pomocą tego jednego produktu odświeżymy włosy, uniesiemy je u nasady, a do tego utrwalimy na cały dzień. Niestety, charakterystyczny biały proszek, który pochłania nadmiar sebum, bywa problematyczny.

Wiele kobiet nie radzi sobie z aplikacją, przez co fryzurę pokrywają siwe plamy. Jednak dzięki nowej wersji suchego szamponu raz na zawsze możemy zapomnieć o tym problemie! Nowa formuła tego kosmetyku już teraz budzi ogromne zainteresowanie.

Przezroczysty suchy szampon Drybar

Mimo że na rynku włosowym pojawia się coraz więcej suchych szamponów dopasowanych do koloru włosów, niektóre kobiety nadal się ich obawiają. Znalezienie ulubieńca może więc zająć trochę czasu. Ale po co czekać, skoro można zakochać się od pierwszego użycia w Drybar Detox Clear Invisible Dry Shampoo?

Nie tak dawno zachwycałyśmy się suchym szamponem w formie pasty, który jednocześnie stylizuje włosy. Zupełnie nieoczekiwanie na rynku pojawiła się konkurencja w postaci niewidzialnego suchego szamponu. Alli Webb, założycielka marki Drybar powiedziała, że konsumenci wręcz dopytywali o przezroczystą wersję, która będzie lżejsza od oryginalnej formuły Detox Dry Shampoo dającej mocniejsze utrwalenie, absorbuje więcej sebum i nadaje włosom większej objętości i tekstury.

Otwartość na sugestie konsumentów zaowocowała wyprodukowaniem lepszej i bardziej uniwersalnej formuły suchego szamponu

Nasz szampon Detox Dry Shampoo jest dopasowany do wszystkich rodzajów włosów. Mogą go używać nawet mężczyźni. Jest to również lżejsza formuła dla tych, którzy nie potrzebują mocnego utrwalenia. Chcieliśmy mieć pewność, że Detox Dry Shampoo będzie mógł używać każdy bez względu na płeć i wierzę, że nasz nowy produkt świetnie sprawdzi się w tej roli - powiedziała Alli Webb.

Formuła Drybar Detox Clear Invisible Dry Shampoo opiera się na skrobi ziemniaczanej i ma mniej pudrowe wykończenie. Suchy szampon jest bardzo lekki i delikatny, ale nadal sprawia, że po użyciu włosy są odświeżone. Produkt został dodatkowo wzbogacony o cudowny zapach - to mieszanka kokosa, wanilii oraz bursztynu. Cena tego włosowego cacka to 23 dolary, czyli około 87 zł. Myślicie, że ta cena jest warta nowatorskiego rozwiązania?

Zdjęcie główne: Instagram.com/thedrybar

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

25 maja 2019, 07:53

Zobacz także

Nasze propozycje