Poprzedni artykuł: Agnieszka Chylińska już nie jest blondynką! Następny artykuł: Olimpijski look- brazylijskie klimaty prosto z Igrzysk Olimpijskich

Przydymiona siwizna koloryzacyjnym hitem jesieni?

Już kilka lat temu, kiedy rozpoczęła się moda na tęczowe koloryzacje, wiele internautek zaczęło publikować zdjęcia włosów w odcieniach szarości. „Babcine” włosy miały być oczywiście odpowiedzią na pstrokate pasemka. Teraz siwizna ma szansę powrócić na piedestał.

Modna latem przydymiona lila i odcienie szarości połączono w prawdopodobnie jeden z najgorętszych trendów w jesiennej koloryzacji włosów. Przed wami przydymione, szare ombre, które – oceniając po propozycjach z Instagrama – pasuje niemal każdej kobiecie, bez względu na typ karnacji. Fakt faktem, na taką koloryzację najczęściej decydują się szatynki i brunetki, u których można stworzyć płynne przejście z naturalnego, ciemnego koloru włosów do jaśniejszych odcieni szarości.

Szare ombre wbrew pozorom daje nieograniczone możliwości. Szlachetna siwizna sprawdza się tak w formie delikatnego balejażu, jak i podstawa całej koloryzacji włosów, które mogą przyjąć jednocześnie odcień grafitu i srebra. Zastanawiacie się, jak możecie zinterpretować najnowszy trend? Poznajcie ciekawe propozycje z Instagrama. Zdecydowałybyście się na taką koloryzację?

Fot. Instagram.com/mirrorproof

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 marca 2019, 06:57

Zobacz także

Nasze propozycje