Poprzedni artykuł: Balayage ma kolejną odsłonę! Kolor 'toasty melt' pokochają fanki ciepł... Następny artykuł: Oliwia Bieniuk w nowej fryzurze! Ten kolor włosów jej pasuje?

6 naturalnych i tanich sposobów na przyspieszenie wzrostu włosów po kiepskim cięciu

Fryzury, , tagi: domowe sposoby, porost włosów
Ostatnia wizyta u fryzjera zakończyła się płaczem? Wiemy, co możecie zrobić, żeby uratować włosy i pomóc im szybciej rosnąć.

Wiosna i lato to takie pory roku, w których my kobiety bardzo często decydujemy się na radykalną zmianę fryzury. Czasami jednak dzieje się tak, że robimy to pod wpływem chwili, impulsu i bardzo szybko żałujemy ostrego cięcia. Co zrobić, aby szybko wrócić do poprzedniej długości?

Domowe sposoby na szybki porost włosów

Z pewnością niejednokrotnie zdarzyło wam się spędzić wiele godzin na szukaniu magicznych sposobów, aby wasze włosy odrosły po złym cięciu w jedną noc. Sposobów przyspieszania ich porostu jest całe mnóstwo - picie drożdży, picie pokrzywy, branie suplementów, olejowanie włosów, wcieranie nafty kosmetycznej... Mogłybyśmy tak wymieniać dalej. Pamiętajcie jednak, że nie liczy się ilość stosowanych metod, ale ich dopasowanie.

Jeśli po miesiącu nie widzicie absolutnie żadnej poprawy, dajcie sobie jeszcze dwa tygodnie, a później spróbujcie z innym sposobem na przyspieszenie wzrostu włosów. Tym bardziej, że magiczny eliksir macie tak naprawdę na wyciągnięcie ręki i nie musicie nawet wydawać na niego majątku. W naszej galerii znajdziecie sześć wcale nie tak dobrze znanych wskazówek, które mogą okazać się pomocne w walce o dłuższe włosy.

Porady dotyczą głównie ziołowych rozwiązań, które naprawdę pomagają zarówno zwiększyć gęstość włosów, jak i przyspieszyć ich wzrost. A może którąś z nich już stosowałyście? Wtedy koniecznie podzielcie się z nami wrażeniami!

Zdjęcie główne: istockphoto.com

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 lipca 2019, 02:45

Nasze propozycje