Poprzedni artykuł: IKOO - nowy must-have wśród szczotek do włosów? Następny artykuł: 7 krótkich fryzur, dla których zapragniesz obciąć włosy!

Pudrowy korektor odrostów Color WOW!

Fryzury, , tagi: farbowanie włosów
Color WOW Root Cover Up to pudrowy korektor odrostów, który zapakowany jest w elegancką kasetkę z lusterkiem. Kosmetyk w mgnieniu oka perfekcyjnie maskuje odrost oraz ewentualne siwe włosy.
Pudrowy korektor odrostów Color WOW
Pudrowy korektor odrostów Color WOW

Efekt widać natychmiast po naniesieniu kosmetyku. Wystarczy energicznym ruchem pokryć odrost od nasady suchych włosów do końca granicy odrostów. Kosmetyk trzyma się na włosach bardzo długo a jego dodatkową zaletą jest odporność na ścieranie. Dzięki specjalnemu pędzelkowi aplikacja produktu jest bardzo łatwa i pozwala zrobić to bardzo precyzyjnie. Jeśli produkt jest odpowiednio dobrany do koloru reszty włosów jest całkowicie niewidoczny. Dodatkowo, cieńszą końcówka pędzelka można wymodelować brwi - Color WOW przyciemni je i optycznie zagęści. Dostępny jest w sześciu kolorach: platynowy blond, blond, jasny brąz, średni brąz, ciemny brąz, czarny oraz rudy. Skuteczność produktów Color WOW potwierdzają liczne nagrody.

Zobaczcie, jak aplikować produkt:

Cena: 149 zł/2.1 g
Dostępny na hair2go.pl

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 stycznia 2019, 23:59

Zobacz także

Nasze propozycje