Poprzedni artykuł: Do tej pory używały go tylko blondynki, a powinny również brunetki! O... Następny artykuł: Po miesiącu używania tego szamponu włosy rosną jak szalone!

Efekt Roberta Lewandowskiego? Mister Polski też pokazał się w siwych włosach!

Robert Lewandowski dyktuje trendy? Nowa fryzura piłkarza zainspirowała Rafala Jonkisza byłego Mistera Polski, który też pokazał się w siwym blondzie!

Rafał Jonkisz przefarbował włosy? Były Mister Polski pochwalił się na Instagramie nową fryzurą zainspirowaną... Robertem Lewandowskim! Jak wygląda?

Rafał Jonkisz w blond włosach

Nowa fryzura "Lewego" wywołała spore zamieszanie w mediach - gdy mąż Ani Lewandowskiej pokazał zdjęcie w blond włosach, wielu fanów przecierało oczy ze zdumienia. Nowy wizerunek piłkarza szybko stał się pożywką dla internetowych memów, nie cichną też domysły na temat ewentualnych motywów Roberta (wiele osób podejrzewa nową współpracę reklamową). Tymczasem już pojawili się "naśladowcy" - w ślady Lewandowskiego najwyraźniej poszedł Rafał Jonkisz, który prawdopodobnie także zdecydował się na rozjaśnienie włosów.

Wczoraj na Instagramie byłego Mistera Polski pojawiły się zdjęcia z wizyty w zakładzie fryzjerskim:

Źródło zdjęcia: screen z Instagram

Jesteście ciekawe efektu? Oto i on:

Źródło zdjęć: screen z Instagram

Źródło zdjęć: screen z Instagram oraz Instagram

Rzeczywiście, można się dopatrzeć podobieństwa do nowego koloru Roberta. Sam Lewandowski nazywa go kolorem siwym, a nie blondem. Czy to zmiana na lepsze? Naszym zdaniem siwo-blond włosy całkiem pasują Rafałowi - nie bez powodu mówi się, że "ładnemu we wszystkim ładnie" ;) Poza tym niewykluczone, że zmiana jest tylko chwilowa - Rafał w zeszłym roku przeszedł bardzo podobną metamorfozę, po czym szybko wrócił do dawnego koloru. Czy tak będzie również tym razem? Czekamy na kolejne zdjęcia mistera i innych naśladowców Roberta Lewandowskiego:)

Źródło zdjęć: screen z Instagram

Podoba wam się Rafał Jonkisz w blond włosach?

Zobacz też: Popielaty kolor zdominował włosy brunetek! Jak wygląda odcień ashy brown?

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

26 kwietnia 2019, 16:25

Zobacz także

Nasze propozycje