Poprzedni artykuł: Idealna para produktów KMS California dla idealnych loków - CURL UP! Następny artykuł: Kosmetyki do włosów dla wegan

Zachowaj wygląd świeżo farbowanych włosów!

Jak zatrzymać świeżość koloru na dłużej, aby urzekał tak samo, jak pierwszego dnia? Eksperci Wella mają rozwiązanie: innowacyjny zestaw Wellaton 2 w 1 z reaktywatorem koloru! Dzięki niemu można dłużej cieszyć się intensywnym kolorem i zachować jego świeżość między farbowaniami.
farby do włosów Wellaton

Pierwszym krokiem koloryzacji z nowym zestawem Wellaton 2 w 1 z reaktywatorem koloru jest aplikacja wybranego kremu koloryzującego Wellaton. Efektywna formuła kremu wnika w głąb włosa, nadając mu intensywny kolor. Działanie kremu wzmacnia intensywna kuracja nabłyszczająca, która chroni powierzchnię włosa i sprawia, że kolor nie wypłukuje się tak szybko. Jednak z upływem czasu każdy kolor traci swoją intensywność. Często przyspieszają to czynniki środowiskowe, tj. promieniowanie UV czy też niewłaściwa pielęgnacja, które niszczą pigmenty, w rezultacie kolor przestaje przypominać ten tuż po farbowaniu, staje się mniej wyrazisty i nie cieszy tak, jak na początku. Aby temu zapobiec, marka Wellaton wprowadziła do zabiegu domowej koloryzacji drugi krok: reaktywator koloru Wellaton, który dostarcza włosom pigmenty koloru, sprawiając, że odzyskują one swoją świeżość, intensywność i blask.

Reaktywator koloru to bardzo proste rozwiązanie. Wystarczy tylko 10 minut, a efekt będzie równie zachwycający jak tuż po koloryzacji. Reaktywator nie wymaga zastosowania utleniacza. Produkt należy użyć ok. 2 tygodnie po farbowaniu włosów, kiedy kolor zaczyna tracić na swojej intensywności. Wellaton 2 w 1 z reaktywatorem koloru sprawi, że będziemy cieszyć się intensywnym kolorem włosów znacznie dłużej!

Wprowadzenie na rynek innowacyjnego zestawu Wellatonu 2 w 1 z reaktywatorem koloru otwiera nową erę domowej koloryzacji włosów. Pozwala na dłużej zachować wygląd świeżo farbowanych włosów w ulubionym, idealnie dopasowanym do osobowości kolorze.

Krem koloryzujący Wellaton 2 w 1 to paleta słonecznych blondów, magicznych czerwieni głębokich brązów oraz czerni.

Cena - 26,99zł

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

8 grudnia 2019, 01:52

Nasze propozycje