Poprzedni artykuł: Sprawdź, czy wygrałaś zestaw kosmetyków DermoFuture dla swojego mężczy... Następny artykuł: IKOO - nowy must-have wśród szczotek do włosów?

Redakcyjny test lokówki Bellissima Ricci&Curl – zobacz nasze wrażenia!

Miałyśmy okazję przetestować lokówkę Bellissima Ricci&Curl, która zapewnia perfekcyjne loki za jednym „kliknięciem”! Sprawdź, jakie były nasze wrażenia!
Redakcyjny test lokówki Bellissima

Lokówka Bellissima Ricci&Curl

Rewolucyjny stylizator do włosów pozwala w mgnieniu oka uzyskać idealne loki i kuszące fale. Bellissima Ricci&Curl zwiększa ich objętość i nadaje niesamowity kształt: kilka sekund wystarczy dla uzyskania nienagannej i zapierającej dech fryzury. To pierwszy stylizator wyposażony w automatyczną lokówkę obrotową, czyli automatyczny system pozwalający uzyskać różne fale odpowiednio do Twoich preferencji, okazji czy nastroju. Elektroniczny system regulacji temperatury Thermo Control, pozwalający wybrać temperaturę w zakresie od 190 °C do 220 °C – stylizator nagrzewa się w kilka sekund! Dzięki systemowi Click&Curl uzyskanie idealnych loków nigdy nie było łatwiejsze: po prostu nałóż pasmo włosów na lokówkę, wciśnij przycisk i włosy nawiną się automatycznie. Sygnał dźwiękowy wskazuje, kiedy włosy należy zsunąć z lokówki, aby uzyskać pożądany skręt. I gotowe!

Redakcyjny test lokówki Bellissima

Redakcyjny test lokówki Bellissima Ricci&Curl – nasza recenzja

Automatyczne lokówki to niekwestionowany przełom w domowej stylizacji włosów. Męczenie się z nawijaniem pasm, odliczaniem sekund, które muszą upłynąć, aż będziemy mogły odwinąć włosy… To wszystko już przeszłość! Automatyczna lokówka Bellissima Ricci&Curl przekonuje do siebie nie tylko eleganckim, nowoczesnym designem (dużym plusem są ciemne, stonowane kolory urządzenia), ale również samą funkcjonalnością. Najważniejszą cechą różniącą lokówkę Bellissima Ricci&Curl od innych automatycznych lokówek jest brak wciągania włosów do środka. Cały proces zwijania kosmyków dzieje się na naszych oczach, więc zadziała uspokajająco na osoby, które obawiają się np. spalenia wciągniętych włosów.

Jakie to szczęście, że przyszło nam żyć w czasach, w których sprzęty pracujące z naszymi włosami w bardzo wysokich temperaturach, posiadają specjalne funkcje skutecznie chroniące włosy przed przesuszeniami i zniszczeniami. Błyszcząca powłoka ceramiczna „Silk Effect” pokrywająca lokówkę zapewnia maksymalną ochronę włosów oraz równomierne rozprowadzanie ciepła, chroniąc pasma włosów, dzięki czemu są one miękkie i lśniące jak jedwab, bez obawy o uszkodzenia. Lokówka posiada dwukierunkowy system nawijania pasm, co jest bardzo wygodną funkcją  - umożliwia osiągnięcie różnorodnych efektów stylistycznych w zależności od tego, jakie loki lub fale pragniemy uzyskać. Możemy wybierać od rzeźbionych i uporządkowanych fal do obfitych loków, czy miękkich, naturalnie pofalowanych pasm. Automatyczna lokówka będzie wybawieniem dla wszystkich dziewczyn, które swoją codzienną stylizację włosów opierają na ich kręceniu. Dzięki takiemu urządzeniu czas trwania zabiegu odczuwalnie się skróci (lokówka nagrzewa się w dosłownie kilka sekund), a efekt końcowy będzie trwalszy i bardziej spektakularny - skręt utrzyma się nawet do 2 dni!

“Kobiety przyciąga perfekcja, chcą wyglądać pięknie i atrakcyjnie. Uwielbiają zmiany,

zwłaszcza fryzur. Jestem głęboko przekonany, że zasługują na najwyższą jakość”.

Leszek Czajka, ambasador marki Bellissima

Cena - 299zł

Weź udział w konkursie!

Bellissima przygotowała dla wielbicielek pięknych stylizacji włosów i mody konkurs You are Bellissima. Do wygrania są bardzo atrakcyjne nagrody- zakupy w Mediolanie w towarzystwie stylistki i voucher na zakupy w wysokości 4000zł (dla uczestników, którzy zdecydują się na zakup produktu Bellissima z linii Revolution) lub metamorfoza z blogerką Paulą Jagodzińska z bloga Beauty.Fashion.Shopping i voucher na zakupy w wysokości 2000zł w Warszawie (dla wszystkich uczestników).

Redakcyjny test lokówki Bellissima

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 marca 2019, 07:21

Zobacz także

Nasze propozycje