Poprzedni artykuł: Małgorzata Rozenek znowu eksperymentuje z fryzurą. Tym razem jednak za... Następny artykuł: Julia Wieniawa zmieniła fryzurę! Zobaczcie, jaką długość włosów wybrał...

Reese Witherspoon nie jest już blondynką?! Nowy kolor włosów dodał jej lat..

Jak Reese Witherspoon wygląda w nowym kolorze włosów? Aktorka znana z "Legalnej blondynki" niestety podjęła niezbyt niekorzystną decyzję...

Gwiazdy ostatnio coraz chętniej eksperymentują z kolorem włosów. Udaną metamorfozę zaliczyła chociażby Sarsa, która pozbyła się rogów. Ale to metamorfoza Reese Witherspoon zaskoczyła nas na razie najbardziej... I raczej nie w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Tak urocza aktorka wyglądała jeszcze do niedawna:

Reese Witherspoon przefarbowała włosy

Dzięki głównej roli w "Legalnej blondynce", Reese stała się jedną z najpopularniejszych aktorek w Hollywood. Wizerunek Elle Woods przylgnął do niej na dobre - wszyscy kojarzą Witherspoon z włosami w kolorze blond oraz uwielbieniem do wszystkiego, co jest różowe. Ale jak to w życiu aktorki bywa, niektóre role wymagają zmian w wizerunku. Czasami są one nawet bardzo drastyczne.

Zobacz także:Ikona piękna oszpeciła się do roli! Margot Robbie już nie jest taka piękna...

Reese Witherspoon przygotowuje się właśnie do kolejnej produkcji, komedio-dramatu w formie serialu - "The Morning Show", gdzie występuje w zupełnie nowej fryzurze. Po raz pierwszy od naprawdę wielu lat możemy zobaczyć aktorkę w innym kolorze włosów niż blond.

Zarówno fanom, jak i nam chyba trudno przyzwyczaić się do Reese Witherspoon w wersji brąz. Jednak blond pasma były jej znakiem rozpoznawczym i od razu rozpromieniały jej cerę, kiedy tylko zaczynała się uśmiechać. Odnosimy również wrażenie, że dzięki jaśniejszym włosom zupełnie nie wyglądała na swoje 43 lata. Teraz jednak jest zupełnie inaczej...

Im bardziej przyglądamy się zdjęciu, tym łatwiej udaje nam się dostrzec szczegóły, które mogą świadczyć o tym, że aktorka tak naprawdę nie przefarbowała włosów, a założyła perukę, ponieważ przedziałek wygląda odrobinę nienaturalnie. Co więcej, np. na jej Instagramie możemy nadal oglądać jej zdjęcia w blond włosach. 

Myślicie, że to tylko część większej metamorfozy? A może Reese daje włosom po prostu odpocząć od ciągłego rozjaśniania albo po prostu niebawem zdejmie perukę? Mamy nadzieję, że już niedługo wróci do ukochanego blondu!

Zdjęcie główne: Instagram.com/reesewitherspoon

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

25 maja 2019, 06:56

Zobacz także

Nasze propozycje