Poprzedni artykuł: Tymi słodyczami możesz się objadać do woli. Zamiast utyć, zapuścisz pi... Następny artykuł: Sprawdź, jak Wizażanki oceniły nowe kosmetyki do włosów Schwarzkopf be...

Włosy idealne jak po wizycie u fryzjera? Wystarczy ta suszarka!

Fryzury, , tagi: suszarka do włosów, Remington, Remington Air 3D
Boisz się, że suszenie gorącym powietrzem negatywnie wpływa na kondycję twoich włosów? Do tego zabiera ci zbyt wiele czasu, a efekty i tak nie są zadowalające? Nowa suszarka Remington Air 3D to odpowiedź na wszystkie te problemy.

Co wyróżnia suszarkę Remington Air 3D?

Pierwsze, co zauważymy, patrząc na nowe urządzenie Remington, to przede wszystkim jego kształt. Suszarka Air 3D jest kompaktowa i wygodna. Oryginalna, wydrążona głowica ma nowoczesny design i podświetla się na niebiesko lub biało, w zależności od tego, czy suszymy włosy ciepłym czy zimnym powietrzem. Kształt suszarki to nie tylko kwestia estetyki. To przede wszystkim nowoczesna technologia. Specjalna budowa głowicy sprawia, że wydobywa się z niej bardzo silny i nieprzerwany strumień powietrza 3D. Efekt? Włosy schną bardzo szybko i równomiernie, więc więcej czasu możemy przeznaczyć na ich stylizację.

Dzięki temu, że silnik o mocy 1800W znajduje się w rączce, nie w korpusie, jak w przypadku większości suszarek na rynku, urządzenie jest dużo lżejsze i o wiele wygodniej się nim manewruje. W końcu pożegnamy się z bólem rąk od długiego trzymania ich w górze podczas stylizacji fryzury! Dodatkowo, suszarka jest także znacznie cichsza, co zdecydowanie umila suszenie włosów.

Wygodniejsze suszenie i stylizacja

Dodatkowo suszarka Remington Air 3D wyposażona została w dwie prędkości oraz trzy ustawienia temperatury. Dzięki temu możesz idealnie dobrać działanie urządzenia do swoich potrzeb. Na najwyższym poziomie powietrze jest optymalnie  gorące, co sprawia, że suszy włosy szybko, ale bezpiecznie, bez obawy o ich uszkodzenie. Z kolei zimny strumień utrwali ułożoną przez nas fryzurę i doda jej blasku.

Możemy używać tylko kompaktowego korpusu lub skorzystać z jednej z trzech końcówek, na przykład dyfuzora. Suszarka została wyposażona także w specjalną ceramiczną kratkę z mikroodżywką i generatorem jonowym. Sprawiają one, że fryzura staje się gładka i lśniąca, co szczególnie spodoba się tym z nas, które prostują włosy – te dwa ostatnie dodatki zdecydowanie ułatwiają stylizację.

Jesteś ciekawa, jak suszarka Remington Air3D sprawdzi się w akcji? Nasza redakcja jest właśnie w trakcie testów. Jego efekty będziecie mogły zobaczyć już niedługo!

materiał sponsorowany

zdjęcia: materiały PR

Nasze propozycje