Poprzedni artykuł: Dodaj TO do szamponu, a włosy urosną szybciej, będą gęstsze, a do tego... Następny artykuł: Ten składnik chroni włosy przed siwieniem i wypadaniem! A każda z nas...

Renata Kaczoruk zaszalała z fryzurą! Takich włosów Renulki nie widzieliśmy nawet w "Azja Express"...

Fryzury, , tagi: Renata Kaczoruk
Modelka przyzwyczaiła nas do swojego bardzo naturalnego looku. I wydawało się, że w tym temacie nie bardzo może zaskoczyć... A jednak!

Naturalny kolor, delikatne fale, fryzura bez nadmiernej stylizacji... Renata Kaczoruk od kiedy stała się sławna ma wciąż tę samą fryzurę. Na swój Instagram chętnie wrzuca zdjęcia z mokrymi włosami, widać, że jedyny zabieg przed wyjściem z domu to prawdopodobnie układanie kosmyków na szczotkę. Nawet w programie "Azja Express" jej włosy prezentowały się podobnie do tych z czerwonego dywanu.
Modelka wygląda zawsze bardzo dziewczęco i naturalnie. Przykład? Choćby jej ostatnie zdjęcia z pokazu mody Paprocki & Brzozowski.

Dlatego od razu zelektryzowało nas jej nowe zdjęcie na Instagramie. Tym razem włosy Renaty wyglądają naprawdę inaczej i nie chodzi wcale o nowe cięcie czy kolor...

Modelka pokazała się bez makijażu (szczęściara! wygląda tak samo jak z :) z fryzurą afro. Ukochana Kuby Wojewódzkiego ma na głowie... burzę loków! Nie sądziłyśmy, że Renulka ma aż tak kręcone włosy. W podpisie pod zdjęciem Renata napisała: "30-tka, a wciąż twarz dziecka" i trudno się z tym nie zgodzić :)

Fani Renaty są zachwyceni, w komentarzach piszą, że wygląda pięknie. Szczególnie zwracają uwagę na jej nieskazitelną cerę.
A wam podoba się Renia bez makijażu i z burzą loków?

Zobacz także: Dorota Gardias zmieniła fryzurę!

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 stycznia 2019, 08:20

Zobacz także

Nasze propozycje