Poprzedni artykuł: O tym cudowny olejku rzadko się mówi, a włosy rosną po nim jak szalone Następny artykuł: Grzywka w stylu... zasłony? Tak! Jak ona wyszczupla

Rewolucyjne odżywienie bez obciążania z NIVEA Hairmilk

Fryzury, , tagi: pielęgnacja włosów, NIVEA, NIVEA Hairmilk
W mlecznej kolekcji NIVEA Hairmilk po raz pierwszy zawarto naturalne, hydrolizowane proteiny mleka w formie wygodnych przyjemnych w użyciu kosmetyków, które widocznie regenerują włosy.

„Weź z natury to, co najlepsze, dodaj do tego najwyższą technologię i stwórz wyjątkowe rozwiązanie” – według tej zasady powstała linia NIVEA Hairmilk, oparta na regenerujących właściwościach naturalnych protein mleka. Jak dowodzą badania, proteiny mleka są szczególnie skuteczne w pielęgnacji włosów wymagających regeneracji – dodają blasku, wygładzają i sprawiają, że włosy ładniej się układają.

Bogata w składniki, ale jednocześnie lekka formuła dostarcza włosom regenerację od wewnątrz oraz delikatną ochronę od zewnątrz. Subtelny zapach inspirowany klasycznym, uwielbianym od pokoleń zapachem NIVEA, dodatkowo sprawia, że codzienna mleczna pielęgnacja włosów staje się wyjątkowym, przyjemnym rytuałem piękna.

Nowa mleczna kolekcja do regeneracji włosów NIVEA Hairmilk jest dostosowana do trzech różnych struktur włosów - odpowiada na potrzeby włosów cienkich, normalnych i grubych.

materiał sponsorowany

zdjęcia: materiały PR

Zobacz także

Nasze propozycje