Poprzedni artykuł: Seria Gliss Kur Ultimate Oil Elixir zadba o włosy zniszczone i przesus... Następny artykuł: OSiS+ Blow & Go - błyskawiczne suszenie włosów

Romantic Professional - linia regenerująca do włosów zniszczonych

Kosmetyki Romantic Professional, bazujące na sprawdzonych recepturach i doświadczeniu fryzjerskim, są idealnym rozwiązaniem dla salonów, jak i użytkownika domowego, który oczekuje profesjonalnej pielęgnacji włosów, ceni funkcjonalność oraz ekonomiczne rozwiązania. Jedną z nowych serii jest linia regenerująca Romantic do włosów suchych i zniszczonych.
Romantic Professional

Linia REGENERUJĄCA Romantic Professional z marokańskim olejem arganowym

Linia przeznaczona do pielęgnacji włosów suchych i zniszczonych. Zawiera wygładzające włosy proteiny jedwabiu oraz organiczny olej arganowy z certyfikatem ECOCERT, znany z właściwości głęboko odżywiających, regenerujących oraz intensywnie nawilżających.

Linia Regenerująca to szampon, balsam, maska do włosów w praktycznych i ekonomicznych opakowaniach o dużych pojemnościach. Butelki posiadają wygodną w użyciu pompkę, natomiast opakowanie maski zabezpieczone jest plastikową membraną, która zapewnia szczelne zamknięcie.

W linii znajdują się:

  • Szampon Romantic Proffesional regenerujący - 12,50zł/950ml
  • Balsam Romantic Proffesional regenerujący - 12,50zł/950ml
  • Maska regenerująca Romantic Proffesional - 12,50zł/500ml
zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 lutego 2020, 11:23

Nasze propozycje