Poprzedni artykuł: Gliss Kur Hyaluron + Hair Filler - regeneracja, miękkość i objętość Następny artykuł: Nowa linia SCALPSYNC Matrix Biolage

Rowenta VOLUM’24 - rewolucyjne uniesienie włosów!

Marka Rowenta oferuje rewolucyjne rozwiązanie – Volum’24 Respectissim, nowe urządzenie, dzięki któremu bez użycia tony lakieru i odżywek włosy uzyskają objętość jak nigdy przedtem!
Rowenta VOLUM’24

Volum’24 Respectissim marki Rowenta to nowoczesne urządzenie, które powinno być obecne w domu każdej kobiety, która dba o wygląd i zdrowie swoich włosów. Będzie ono idealne przede wszystkim dla tych kobiet, które boją się, że chęć uzyskania odpowiedniego efektu za pomocą suszarki, prostownicy czy kosmetyków do włosów może je zniszczyć przez zbyt wysoką temperaturę. Volum’24 i jego specjalna technologia RESPECT zapewnia, że już przy 170 stopniach włosy stają się lśniące i nabierają objętości – wszystko to przy jednoczesnej dbałości o ich stan.

Co więcej, urządzenie zapewnia to, o czym marzy wiele kobiet – minimum czasu poświęconego na układanie włosów przy maksimum czasu trwania efektów. Idealna fryzura po użyciu produktu marki Rowenta utrzymuje się przez cały dzień. Samo użycie trwa natomiast zaledwie kilka minut i jest zaskakująco łatwe w obsłudze. Wszystko to sprawia, że po tych kilku minutach każda kobieta będzie wyglądała olśniewająco niczym po wizycie u fryzjera.

Jak używać Volum’24 Respectissim?

W pierwszej kolejności rozdziel włosy na pasma. Pasmo umieść w urządzeniu tuż u ich nasady. Przytrzymaj je przez 3 sekundy, a następnie zroluj dane pasmo tak, aby dotrzeć do nasady włosów. Następnie przeciągnij je na drugą stronę głowy. Powtarzaj tę czynność z każdym pasmem i… voilà! Twoje włosy po kilku minutach wyglądają jak nigdy przedtem!

Rowenta VOLUM’24

Rewolucyjne narzędzia Rowenty stają się zbawieniem każdej kobiety, chcącej wyglądać pięknie. Bez zbędnego wysiłku, poświęcania cennego czasu i bez użycia suszarki, tony lakieru i odżywek poczujemy się niczym gwiazdy filmowe – bez względu na to, czy idziemy do pracy, na przyjęcie czy zwykłe spotkanie z przyjaciółkami.

Cena - 200zł

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

4 lipca 2020, 20:40

Nasze propozycje