Poprzedni artykuł: Forever Blond Paul Mitchell - linia kosmetyków do włosów blond Następny artykuł: Ponadczasowe warkocze na jesień-zimę 2013/2014

SYOSS Supreme Selection - profesjonalna pielęgnacja włosów

Po wizycie w salonie fryzjerskim włosy są jedwabiście miękkie i głęboko wypielęgnowane. Teraz taki efekt można zatrzymać na dłużej, dzięki nowym produktom do pielęgnacji włosów SYOSS Supreme Selection.
SYOSS Supreme Selection

Produkty do pielęgnacji włosów SYOSS Supreme Selection zapewniają ukierunkowane rozwiązania oraz skuteczny efekt działania, zaspokajający różne potrzeby włosów. Wszystko po to, aby każda z nas mogła zachwycać olśniewającymi włosami, jak po wizycie w salonie fryzjerskim. Produkty zawierają formułę Cellular Hair Restore, która regeneruje uszkodzenia włosów i głęboko je odbudowuje już na poziomie komórek włosów. Formuła nowej linii SYOSS łączy trzy skuteczne elementy regeneracji: mikronizowaną keratynę, koncentrat protein oraz eliksir lipidowy. Eliksir lipidowy zapewnia odpowiednią osłonę, otulając każdy włos ultracienką warstwą ochronną. W efekcie włosy stają się cudownie miękkie i błyszczące.

SYOSS Supreme Selection

Mikronizowana keratyna odpowiada za naprawę nawet bardzo poważnie uszkodzonych włosów głęboko w ich strukturze. Jest to składnik porównywalny do naturalnej keratyny włosa, a jej mikronizowanie sprawia, że jest szczególnie skuteczna w jego odbudowie. Z kolei skoncentrowane proteiny wnikają głęboko w korę i odbudowują strukturę włosa od wewnątrz. Tym samym poprawiają spójność komórkową, w efekcie czego włosy zostają trwale wzmocnione.

Seria dostępna jest w dwóch liniach dostosowanych do konkretnych potrzeb włosów: SYOSS Restore dla włosów bardzo zniszczonych i SYOSS Revive dla włosów farbowanych lub z pasemkami.

SYOSS Supreme Selection ceny:

Syoss Supreme Selection Restore

  • Kąpiel do włosów -18zł / 250 ml
  • Balsam do włosów - 18zł / 250 ml
  • Fluid 3w1 -18zł / 200 ml
  • Cudowna odżywka regeneracyjna -18zł / 100 ml

Syoss Supreme Selection Revive

  • Kąpiel do włosów -18zł / 250 ml
  • Balsam do włosów - -18zł / 250 ml
  • Fluid 3w1 -18zł / 200 ml
zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 sierpnia 2019, 13:53

Nasze propozycje