Poprzedni artykuł: Tęczowe włosy to nie twoja bajka? Teraz internet podbijają charcoal ha... Następny artykuł: Ronze, double buns oraz lob, czyli trendy wiosna-lato 2017

Salma Hayek już nie jest brunetką? Takiego koloru włosów nikt się po niej nie spodziewał...

Salma Hayek zaskoczyła wszystkich, pokazując się na Festiwalu Filmowym w Cannes w... różowych włosach!

Czy jesteście w stanie wyobrazić sobie Salmę Hayek w innym kolorze włosów niż czerń? A jednak! Kilka dni temu latynoska piękność pojawiła się na jednej z festiwalowych imprez w różowych włosach! Głowę aktorki zdobiły delikatne loki w stylu Marylin Monroe i starego Hollywood, ale bez wątpienia to ich odcień wzbudził największą sensację.

Salma Hayek w różowych włosach

Festiwal Filmowy w Cannes standardowo obfituje w zaskakujące (i kontrowersyjne - spójrzcie na Bellę Hadid) stylizacje gwiazd, jednak wygląda na to, że to właśnie włosy Salmy zostaną jednym ze znaków rozpoznawczych tegorocznej edycji. Różowy blond zaskakująco pasuje aktorce, mimo, że sam pomysł w pierwszej chwili wydaje się trudny do zaakceptowania. Jednak wszystkich fanów gwiazdy uspokajamy - szokująca metamorfoza nie jest permanentna. Aktorka po prostu włożyła perukę :)

Salma nie jest jedyną gwiazdą, która postanowiła wypróbować modny odcień - z różowymi włosami eksperymentowały już m.in. Kelly Osbourne czy - żeby nie szukać daleko - Margaret. Ta koloryzacja jest również lansowana przez nasze rodzime blogerki, np. Maffashion.

Zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie więcej zdjęć gwiazd i blogerek w różowych włosach!

Zobacz też: Skandal na Festiwalu Filmowym w Cannes. Co zrobiła Monica Bellucci?

Farbowane włosy wymagają specjalnej pielęgnacji - polecamy wysoko oceniane odżywki z KWC:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 lutego 2019, 06:03

Zobacz także

Nasze propozycje