Poprzedni artykuł: Nie przepadasz za blondem? Wiosną postaw na odcień lavender gray! Następny artykuł: Zażądała 113 tys. zł odszkodowania od fryzjera, bo spalił jej włosy ro...

Sarsa zdecydowała się na radykalną zmianę! Już nie nosi rogów...

Fryzury, , tagi: fryzury gwiazd, Sarsa
Najbardziej charakterystyczna fryzura polskiego show-biznesu odeszła w zapomnienie. Sarsa postawiła na proste, ale eleganckie uczesanie.

Gdziekolwiek Sarsa (Marta Markiewicz) się pojawiła, zawsze łatwo było ją rozpoznać. Elementem charakterystycznym dla jej wizerunku scenicznego były uczesane z włosów rogi. Wiosna najwidoczniej zachęciła ją do zmiany. Wokalistka dodała na Instagram zdjęcie w zupełnie nowej fryzurze. W takim wydaniu jeszcze jej nie widziałyśmy! 

Sarsa zmieniła fryzurę i pozbyła się rogów

Wizerunek tej młodej wokalistki, która zasłynęła dzięki udziałowi w "The Voice of Poland", wzbudzał skrajne emocje. Wszystko przez dość ekscentryczny styl. Jak chyba każda kobieta, Sarsa też uwielbia eksperymentować z wyglądem, ale jednej rzeczy była wierna od początku kariery. Mowa oczywiście o rogach, które u jednych wywoływały uśmiech na twarzy, a drugich drażniły.

W końcu jednak postanowiła się z nimi rozstać. Poszła nawet o krok dalej! Metamorfoza Sarsy to dla jej fanów z pewnością niemały szok. 

Pierwszej radykalnej zmiany dokonała już rok temu, kiedy zdecydowała się przefarbować włosy z ciemnego blondu na platynowy. Najwidoczniej ten biały i niemal przezroczysty kolor już jej się znudził, bo teraz zamieniła go na miodowy, który w dodatku wpada delikatnie w rudy.  

Metamorfozę Sarsy przeprowadził Bartek Janusz, jeden z najbardziej znanych stylistów fryzur. Na jego fotelu zasiadają takie gwiazdy jak Natasza Urbańska, Margaret czy Natalia Siwiec.

Jak wam się podoba Sarsa w takim stylu? Jakby ktoś nie zauważył to nie ma rogów – czytamy pod zdjęciem z salonu fryzjerskiego Bartka Janusza.

Naszym zdaniem Sarsa wygląda zdecydowanie lepiej w tym kolorze. Co myślicie o tej zmianie? :)

Zdjęcie główne: Instagram.com/sarsa_markiewicz

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 kwietnia 2019, 16:51

Zobacz także

Nasze propozycje