Poprzedni artykuł: Paul Mitchell Lemon Sage - energia z drzewa herbacianego i cytryny! Następny artykuł: Automatyczna lokówka Babyliss Curl Secret - loki robią się same!

Tylko u nas! Wywiad z Jessicą Albą w ramach globalnej kampanii Braun Breakfree

Zobacz, co powiedziała nam Jessica Alba, nowa ambasadorka marki Braun, podczas spotkania w Berlinie!
wywiad jessica alba

Marka Braun razem ze swoją nową ambasadorką Jessicą Albą rozpoczęła globalną kampanię – Breakfree. Inicjatywa ma zachęcić kobiety z całego świata do wzajemnego wsparcia i pozytywnego myślenia o sobie, tak aby kobiety poczuły się w swoim ciele jak najlepiej.

W związku z tą kampanią zostałyśmy zaproszone do Berlina na wyjątkowe spotkanie inaugurujące kampanię Breakfree, w którym wzięła udział również jej ambasadorka Jessica Alba.

Podczas tego spotkania miałyśmy niepowtarzalną okazję porozmawiać z Jessicą. Zobacz, co nam powiedziała!

Wizaz.pl : Jaki jest sekret Twoich zdrowych i pięknych włosów? Może masz jakieś pielęgnacyjne triki?
Jessica Alba: Staram się używać odpowiednich sprzętów, które nie przypalają włosów, a to dla mnie bardzo ważna kwestia, bo moje włosy już były kiedyś przypalone i to zdecydowanie nie jest ładne (śmiech), szczególnie, że trzeba czekać aż całkowicie odrosną. Nakładam także odżywkę na końce moich włosów, trzymam ją całą noc i spłukuję dopiero rano. To ważne: nie na całą długość, tylko na same końcówki.

Jaka jest Twoja ulubiona fryzura?
Nie mam ulubionej fryzury. Tak naprawdę to zależy od tego jaki mam nastrój, w co jestem ubrana. To jest bardzo indywidualne.

A jaką fryzurę wybrałabyś na Czerwony Dywan, na bardzo ważną uroczystość?
To zależy od tego, jakie to wydarzenie. Czasem chcę się czuć bardzo rockandrollowo, czasem trochę bardziej prosto i minimalistycznie. Czasem wybieram upięcia czy warkocz. Wszystko zależy od sytuacji.

Dlaczego zdecydowałaś się zostać nową twarzą marki Braun?
Kiedy zostałam zaproszona do współpracy z marką Braun, stwierdziłam, że nasze poglądy są zgodne. Pozytywna kampania Breakfree, wspierająca i wzmacniająca pozycję kobiet, okazała się zgodną z moją własną filozofią. Czuję, że możemy przekazać więcej tej idei do świata. Możemy to robić przez media społecznościowe czy inne aspekty naszego życia, pracę, naszych przyjaciół; jakkolwiek chcemy. Uważam, że to jest bardzo dobre i chcę być częścią tej kampanii.

wywiad jessica alba

Jessica Alba jest idealną ambasadorką kampanii Brakfree Braun - absolutnie piękną i naturalną kobietą, niesłychanie miłą i optymistycznie nastawioną do otaczającego świata. I przede wszystkim w pełni utożsamiającą się z hasłem przewodnim kampanii Braun.

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 lutego 2020, 02:41

Nasze propozycje