Poprzedni artykuł: Robert Lewandowski nareszcie zdradził, dlaczego przefarbował się na bl... Następny artykuł: Iwona Burnat już nie jest blondynką! Żona Hollywood zaszalała z fryzur...

Selena Gomez już nie jest brunetką! Ciemne fale zastąpiły lob w kolorze blond

Fryzury, , tagi: Selena Gomez, blond włosy
Nowa fryzura Seleny Gomez wywołała niemałe poruszenie! Jak dziewczyna Justina Biebera wygląda w blond włosach?

Selena Gomez zaprezentowała nową fryzurę podczas American Music Awards 2017. Wszyscy doznali niemałego szoku, kiedy wokalistka pokazała się na tak zwanej ściance. Tak jasnych włosów jeszcze nigdy nie miała. Zaczynamy się tylko zastanawiać, czy to aby napewno była dobra decyzja?

Selena Gomez w blond włosach

Artystka już jakiś czas temu drastycznie skróciła włosy. Już wtedy jej fani podzielili się na tych, którzy pokochali jej nową fryzurę i na tych, którym nie do końca przypadło to cięcie do gustu. Teraz z pewnością nie będzie inaczej. Dziewczyna Justina Biebera (tak, oni znowu są razem) zdecydowała się mocno rozjaśnić pasma. W efekcie ciemne fale zastąpiły te w kolorze blond z delikatnie różowo-złotą poświatą.

Niemal natychmiast pojawiły się spekulacje, że Gomez być może założyła perukę. Mamy jednak wątpliwości co do tej teorii. Dlaczego? Wystarczy spojrzeć na włosy przy skórze głowy, gdzie widać dość spory odrost. To z pewnością pomoże Selenie zachować o wiele dłuższe odstępy między kolejnymi wizytami u stylisty fryzur. Ewentualnie bez problemu będzie mogła również wrócić do naturalnego odcienia, za którym my osobiście przepadamy :).

Jak myślicie, w którym kolorze włosów Selenie Gomez było zdecydowanie lepiej?

Przypomnijmy, że Selena Gomez na jakiś czas zniknęła ze sceny muzycznej. Wszystko za sprawą komplikacji zdrowotnych. We wrześniu wokalistka przeszła przeszczep nerki, o czym poinformowała na Instagramie. Dawcą nerki dla artystki była jej przyjaciółka, Francia Raisa, która jest aktorką. 

Zdjęcie główne: Instagram.com/selenagomez

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 lutego 2019, 17:08

Zobacz także

Nasze propozycje