Poprzedni artykuł: Ponadczasowe warkocze na jesień-zimę 2013/2014 Następny artykuł: Satynowe mleczko do włosów kręconych Marion

LuxeOil – niezwykle luksusowe SPA dla włosów

Marzysz o pięknych, zdrowych włosach? Chcesz, aby były jedwabiście gładkie, lśniące i zmysłowo pachnące? Chcesz zadbać o włosy w domu i podarować im najwyższej jakości pielęgnację? Sięgnij po produkty z nowej serii SP LuxeOil od Wella Professionals!
Seria do włosów LuxeOil

System Professional LuxeOil to profesjonalne produkty do pielęgnacji włosów, oparte na serii luksusowych olejków oraz odbudowującej Technologii Transformacji. To połączenie zapewnia włosom zdrowy i piękny wygląd, zmysłowy zapach, wzbogaca je najwyższej jakości składnikami, chroni i odbudowuje keratynę oraz nie obciąża włosów. Linia System Professional LuxeOil wzbogacona jest o serię luksusowych olejków, które dostarczają włosom wartościowych składników, działają odżywczo na strukturę włosów i czynią je nawet 10 razy gładszymi.

Nowa kolekcja zawiera 3 luksusowe olejki:

Olejek arganowy, znany jako „płynne złoto”, słynie ze swoich odżywczych, kosmetycznych i leczniczych właściwości.
Olejek migdałowy, charakteryzujący się lekką strukturą i niezwykłymi właściwościami nawilżającymi.
Olejek jojoba, szczególnie polecany do zniszczonych i suchych końcówek włosów.

Odbudowująca Technologia Transformacji wykorzystana w LuxeOil od System Professional działa na strukturę włosów na zewnątrz i od wewnątrz, jednocześnie chroniąc je przed uszkodzeniami. Innowacyjna technologia zapewnia także 3 razy większą ochronę keratyny oraz 10 razy bardziej wygładzoną strukturę włosów, już po pierwszym użyciu.

W ofercie salonów współpracujących z Wella Professionals dostępne są również zabiegi pielęgnacyjne, wykorzystujące produkty nowej serii SP LuxeOil: usługa intensywnej kuracji keratynowej i ekspresowej usługi keratynowej. Lista salonów fryzjerskich, oferujących zabiegi pielęgnacyjne, dostępna jest na stronie www.wella.pl

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

28 lutego 2020, 19:31

Nasze propozycje