Poprzedni artykuł: Ten suchy szampon wystarcza aż na... 500 użyć! Następny artykuł: Wygniecione włosy będą hitem jesieni! Jak je zrobić?

Natalia Kukulska pokazała zdjęcie w siwych włosach

Fryzury,
,
, tagi: Natalia Kukulska
Okazuje się , że 43-letnia Natalia postanowiła sprawdzić, jak będzie wyglądać, gdy jej włosy z wiekiem całkowicie osiwieją. To zdjęcie robi wrażenie.

Z głowy Natalii Kukulskiej zniknęła burza brązowych loków. Choć piosenkarka nie raz eksperymentowała z wyglądem, to jednak jej najnowsza metamorfoza naprawdę robi wrażenie.

Zobacz także: Edyta Herbuś obcieła włosy! Tak krótkiej fryzury jeszcze nie miała 

Nowe włosy Natalii Kukulskiej

Gwiazda dodała na swoim Instagramie zdjęcie, na którym prezentuje się w zupełnie innym niż dotychczas kolorze włosów. Nie jest to jednak blond ani rudy, a głęboki i wyglądający naturalnie szary! Wcześniej miała siwe włosy w teledysku do piosenki "Rekonstrukcja", ale te od razu wyglądały na sztuczne. Nadmieniła, że w nowym kolorze czuje się doskonale i nie uważa, aby dodawał jej lat.

"Po raz kolejny... osiwiałam!" - napisała Natalia.

Okazuje się, że piosenkarka chciała tym poruszyć ważny społecznie temat. Wiele kobiet na widok pierwszych siwych włosów zamiera w bezruchu. To naturalne, że z wiekiem włosy siwieją, a Natalia zapewnia, że absolutnie nie należy się tego wstydzić. Przekonuje także, że takie włosy również mogą być zadbane i lśniące, a co najważniejsze, dodające, a nie ujmujące urody. 

Jednak jeżeli ktoś z was martwi się, że piosenkarka na stałe zdecydowała się zmienić kolor włosów, to uspokajamy was - siwizna Natalii powstała za pomocą specjalnej aplikacji, dzięki której możemy sprawdzić, jak będziemy wyglądać w przyszłości, gdy włosy staną się szare. Powstała ona w celu promowania produktów do pielęgnacji siwych włosów, a piosenkarka została ambasadorką akcji. To seria Hair Biology od Pantene - przy okazji akcji reklamowej marka zaznacza, że z siwizny również należy być dumnym. 

Gwiazda zapytała także swoje fanki, czy są już w tym wieku, że ich włosy "patynieją". My pytamy, czy akceptujecie pojawiające się na głowie szare pasma? 

 

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 września 2019, 19:23

Nasze propozycje