Poprzedni artykuł: Ta maska w tydzień pomoże ci zahamować wypadanie włosów. Teraz kupisz... Następny artykuł: Joanna Liszowska znowu przefarbowała włosy! Nowy kolor to dobry wybór?

Czas na metamorfozę! Skandynawski kolor włosów podbija ulice

Fryzury, , tagi: jasny blond, trendy 2019
Czyżby platynowy blond miał konkurencję? :) Skandynawska koloryzacja wygląda jeszcze piękniej i pasuje niemal każdej kobiecie.

Skandynawskie kanony piękna powoli zaczynają przenikać się z tymi, które są lansowane podczas słynnych Fashion Weeks. Nie chodzi już tylko o urządzanie domów czy mieszkań w nordyckim stylu. Nie chodzi już nawet o samą modę na obszerne swetry w połączeniu z ogrodniczkami czy śniegowcami. Teraz idziemy o krok dalej. Skandynawia zaczyna wkraczać również w szeroko pojętą strefę beauty.

Trendy 2019: włosy w kolorze skandynawskiego blondu

Jednym z niekwestionowanych hitów wśród trendów na wiosnę są włosy w kolorze skandynawskim. I macie rację, jeżeli kojarzycie ten odcień z platynowym blondem. Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że są do siebie bardzo podobne. Wystarczy się jednak odrobinę uważnie przyjrzeć, aby zauważyć zaledwie jedną różnicę, która te dwa odcienie blondu czyni dwoma osobnymi trendami. Chodzi o tony - chłodne kontra ciepłe lub neutralne (wszystko zależy od naturalnego koloru włosów, który zostaje rozjaśniony).

Tak naprawdę z platynowego blondu można spokojnie dojść do skandynawskiego blondu. Wystarczy, że przestaniecie używać fioletowych płukanek czy innych specyfików neutralizujących żółty poblask. Włosy rozjaśnione zaczną nabierać delikatnie ciepłych tonów, które są bardzo pożądane w tego rodzaju koloryzacji.

Uwaga jednak na samodzielne rozjaśnianie w domu. Jeżeli wykonacie je nieprawidłowo, w najlepszym wypadku włosy staną się zielone. W najgorszym - po prostu spalicie je i zaczną się kruszyć w dłoniach. A jeśli jesteście ciekawe, jak ten odcień blondu wygląda na różnych długościach włosów, zajrzyjcie do naszej galerii :).

Zdjęcie główne: Pinterest.com

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 marca 2019, 05:31

Zobacz także

Nasze propozycje