Poprzedni artykuł: 10 najładniejszych letnich ozdób na włosy Następny artykuł: Sprawdź, jak Wizażanki oceniły Dwufazowe Eliksiry ELSEVE od L'Oréal Pa...

Ślubne upięcia długich włosów- hity z Instagrama

W dniu ślubu każda z nas pragnie wyglądać wyjątkowo. Często już od najmłodszych lat planujemy swoją suknię oraz fryzurę. Jeżeli jednak jeszcze nie wybrałyście uczesania na ten ważny dzień i jesteście posiadaczkami długich włosów, sprawdźcie, jakie fryzury ślubne obecnie podbijają Instagram.

Kiedy decydujemy się na ślub i wesele, pragniemy w tym dniu wyglądać wyjątkowo, aby nikt nie przyćmił nas swoją kreacją, fryzurą, makijażem. Chociaż często od małego planujemy, jak tego dnia będziemy się prezentowały, to jednak co kilka sezonów pojawiają się innowacyjne trendy.

Wydawać by się mogło, że najtrudniej wybrać odpowiednią suknię ślubną, która będzie zakrywała mankamenty, a eksponowała zalety figury, lecz to tylko jeden z elementów. Ważna jest także fryzura. Posiadaczki długich włosów mają spore pole do działania. Obecnie wiele kobiet decyduje się na warkocze, w które chętnie wplatają kwiaty- żywe albo sztuczne. Modne są również różnego rodzaju opaski we włosach.

Jeżeli jeszcze nie wybrałyście swojej fryzury ślubnej, koniecznie zaznajomcie się z propozycjami prezentowanymi na Instagramie. Panny Młode chętnie dzielą się nimi z innymi użytkowniczkami. 

Mamy dla was zestawienie kilku najczęściej wybieranych fryzur ślubnych dla kobiet z długimi włosami. 

Zobaczcie także:  Moda ślubna z internetu. Suknie ślubne z sieciówki lepsze niż kreacje projektantów?

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 marca 2019, 08:58

Zobacz także

Nasze propozycje