Poprzedni artykuł: To pierwsza taka farba do włosów na świecie! Nie uwierzysz co robi z f... Następny artykuł: Te fryzury są już niemodne! Styliści zdradzają, jak nie obcinać i nie...

Zapomnij o zwykłym warkoczu - teraz powinien być... spiralny. Gwiazdy już go noszą!

Nudzi cię prosty kucyk? Zaplecione włosy to już "nie to"? Prezentujemy nowy trend - spiralny "warkocz", który lansują gwiazdy!

W świecie fryzur ostatnio sporo się dzieje - do łask wraca popularny w latach 90-tychbanana bun, dziewczyny masowo farbują włosy na zielono wzorem Rihanny, a Kendall Jenner lansuje upięcie w dwa półkoki. Tym razem nasza uwagę zwrócił nowy trend, którym zainteresowały się gwiazdy - spiralny "warkocz", nazywany też... Unicorn Braid.

Rzeczywiście, to uczesanie do złudzenia przypomina spiralny róg jednorożca - wykonane na lśniących, prostych włosach wygląda bardzo efektownie. Taką fryzurę mogliśmy podziwiać na głowie Olivii Palermo, a nawet Katy Perry (jeszcze zanim przefarbowała włosy na blond). Stosunkowo łatwo odtworzyć ją w domu - wystarczy spiąć lekko wilgotne włosy w prosty kucyk, przedzielić włosy na pół i każdą część mocno skręcić wokół własnej osi. Takie dwa skręty owijamy wokół siebie. Uwaga: styliści fryzur polecają dodatkowo użyć pomady do włosów lub żelu, by wygładzić kosmyki.

Spiralne upięcie można też połączyć z dobieranym warkoczem - to uczesanie jest tylko odrobinę bardziej skomplikowane. W internecie nie brak tutoriali - poniżej jeden z nich:

Sprawdźcie naszą galerię i zobaczcie różne odsłony spiralnego warkocza!

Zobacz też: Dziwne "wyzwanie" z Kanady. Efekt? Bardzo zniszczone włosy

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

17 lutego 2020, 10:04

Nasze propozycje