Poprzedni artykuł: W dzieciństwie nienawidziłaś tej ozdoby... Teraz ją pokochasz - kultow... Następny artykuł: Curl Secret 2 gwarancją perfekcyjnych rezultatów - jak po wizycie u fr...

Irytują cię odstające włoski na czubku głowy? Z tym trikiem ujarzmisz je w 3 sekundy!

Sterczące "antenki" nigdy więcej nie popsują twojej fryzury, jeśli skorzystasz z tego prostego sposobu!

Odstające włoski na czubku głowy potrafią porządnie zirytować - zwłaszcza, jeśli przez ostatnie pół godziny intensywnie pracowałyśmy nad gładkim upięciem. Niestety, króciutkie baby hair mają to do siebie, że lubią sterczeć na wszystkie strony, szczególnie podczas deszczowej pogody. Jak je ujarzmić? Zamiast nakładać kosmetyki do stylizacji sięgnij po... ściereczkę :)

Zobacz też: Koniec z siwymi włosami i odrostami w minutę? Tak, dzięki Magic Retouch od L’Oréal Paris

Oczywiście nie pierwszą z brzegu - w przypadku odstających włosków najlepiej przesunąć po nich ściereczką wykonaną z irchy (bez problemu znajdziecie je w większości sklepów). Takich samych używamy do czyszczenia luster, szyb i okularów - na pewno wiele z was nosi taką w torebce. Ircha błyskawicznie wygładza i przyklepuje sterczące kosmyki, dodatkowo je nabłyszczając.

Źródło zdjęcia: thekrazycouponlady.com

Innym sposobem jest wykorzystanie ściereczek antystatycznych, którymi najczęściej usuwamy kurz z mebli i innych gładkich powierzchni. Taka ściereczka zneutralizuje nagromadzone na powierzchni włosów ładunki przez które się elektryzują i, w efekcie, "stają dęba". Wystarczy delikatnie przeciągnąć nią kilka razy po czubku głowy, by wygładzić niesforne baby hair.

Ten sposób jest o tyle wygodny, że ściereczkę z irchy bądź antystatyczną możesz mieć zawsze w torebce - gdy następnym razem złapie cię deszcz lub po prostu będziesz miała bad hair day, uporasz się ze sterczącymi kosmykami na czubku głowy w kilka sekund.

Znacie ten trik? Jak radzicie sobie z odstającymi włoskami?

Zobacz też: Co zrobić, by włosy szybciej rosły i był gęstsze? Ten sposób zachwyca kobiety na całym świecie!

Źródło zdjęcia głównego: Pinterest

Polecamy też wygładzające kosmetyki do włosów z KWC:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 kwietnia 2019, 14:32

Zobacz także

Nasze propozycje