Poprzedni artykuł: Nowe kosmetyki do koloryzacji i stylizacji włosów od L'Oréal Paris już... Następny artykuł: Joanna Moro ścięła długie włosy! Aktorka postawiła na fryzurę modną 15...

Znamy triki, dzięki którym ukryjesz tłuste włosy. Wcale nie chodzi o suchy szampon :)

Fryzury, , tagi: akcesoria do włosów
Skończył ci się suchy szampon, a nie masz czasu na mycie głowy? Te trzy fryzury ukryją nieświeże włosy!

Triki na ukrycie tłustych włosów to ratunek dla kobiet, którym natura dała cienkie, łatwo przetłuszczające się włosy. Codzienne mycie może wysuszać końcówki, ale nie pomagać wyglądającym nieświeżo włosom u nasady. Właśnie w tym miejscu najlepiej widać, że fryzura źle sie prezentuje.  Największym problemem dwudniowych włosów jest przetłuszczająca się skóra głowy. Co robić, jeśli nie chcesz myć głowy codziennie (lub nie masz na to czasu) i nie możesz użyć suchego szamponu (bo cię uczula lub zwyczajnie zapomniałaś go kupić)? 

Jak zamaskować fryzurą problem przetłuszczonych włosów?

Po pierwsze, jeśli już wieczorem wiesz, że rano nie będziesz miała czasu umyć głowy, spleć wieczorem włosy w warkocz - rano będę się lepiej prezentowały, gdy będą lekko pofalowane. W zamaskowaniu dwudniowych włosów pomogą też akcesoria. Ale uwaga - nie wszystkie! Zdecydowanie odradzamy używanie opasek do włosów z ząbkami - podkreślą tłuste włosy u nasady.W takiej sytuacji zdecydowanie lepiej sprawdzą się te materiałowe - zakrywające tę część włosów, która wygląda najmniej świeżo.

Dobrze mogą się sprawdzić wszelkiego rodzaju upięcia i ozdoby - na przykładmodne tego roku  spinki z perłami. Można nimi podpiąć gładko zaczesane włosy, wzorując się na fryzurach wet look. Kupić spinki w różnym rozmiarze i upinaj je w dowolnych konfiguracjach. Wtedy będą prezentowały się najbardziej efektownie.

W naszej galerii możecie zobaczyć, jak wykorzystać proste akcesoria, aby urozmaicić fryzurę, a jednocześnie sprawić, aby włosy nie wydawały się brudne. Macie swoje sposoby na zamaskowanie nieświeżych pasm?

Zdjęcie główne: Pinterest.com

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 września 2019, 21:44

Nasze propozycje