Poprzedni artykuł: Używasz drogich kosmetyków do włosów? Zobacz, jak nieświadomie rujnuje... Następny artykuł: Co zrobić, by włosy szybciej rosły i były gęstsze? TEN sposób zachwyca...

Znamy najpopularniejszą fryzurę ślubną! Wygląda jakby była zrobiona... samodzielnie!?

Fryzury, , tagi: fryzura na ślub
Jaką fryzurę wybrać w dniu ślubu? Najlepiej nieskomplikowaną, ale jednocześnie wystarczająco elegancką. Wiemy, która przetrwa całonocne pląsy na parkiecie:).

Nie tylko poszukiwania idealnej sukienki potrafią spędzać sen z powiek... To samo dotyczy również włosów. Na szczęście serwis Pinterest stworzył ślubny raport, w którym to już opisano najczęściej wybierany makijaż w tak ważnym dla każdej kobiety dniu. Teraz znamy również najbardziej popularną ślubną fryzurę. I chyba nikogo nie zaskoczymy pisząc, że są to wszelkiego rodzaju upięcia tuż nad karkiem. Wysokie koki, natapirowane loki oraz nienaturalnie proste włosy odchodzą w niepamięć.

Zobacz: Jesteś fanką rozpuszczonych włosów na ślub - mamy też inspiracje dla ciebie

Pobierz Trendbook Wizaz.pl – pierwszy taki w Polsce!

Jak wynika z raportu, aż 83 procent udostępnianych zdjęć ze ślubnymi fryzurami stanowią właśnie subtelne upięcia. Wyglądają tak, jakbyśmy same wpięły we włosy kilka wsuwek i stworzyły artystyczny nieład nad karkiem. W tak wielu inspiracjach pojawiają się również cienkie warkocze oraz ozdobne spinki. Te niewątpliwie stanowią idealne wykończenie tak prostej fryzury.

W naszej galerii możesz zobaczyć kilka włosowych inspiracji. 

Zobacz także: Nietypowe suknie ślubne. Takich jeszcze nie widziałaś!

Aby ślubna fryzura wytrwała całą noc, użyj tych lakierów:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 lutego 2019, 07:27

Zobacz także

Nasze propozycje