Poprzedni artykuł: Kinga Rusin nie wstydzi się siwych włosów! Musicie zobaczyć te zdjęcia Następny artykuł: Siostry Jenner zmieniły fryzury i wyglądają jak... bliźniaczki! Zobacz...

Ten film stał się hitem sieci! Fryzjer układa i strzyże włosy na… ogień! Musicie to zobaczyć

Fryzury, , tagi: strzyżenie, stylizacja fryzur
Cały proces strzyżenia i układania włosów ogniem to zasługa łatwopalnego proszku. Zobaczcie, jak się go nakłada...

Tak, dobrze widzisz… W tym barbershopie używa się ognia zamiast nożyczek, a odważnych klientów, którzy chcą przetestować tę metodę, nie brakuje. My mamy jednak wątpliwości, co do bezpieczeństwa wykorzystywania tak wielkich płomienie w obrębie twarzy. Ale pewnie zastanawiasz się, jak to jest w ogóle możliwe?

Zobacz także:Fryzura boy cut powraca! Była modna w latach 90., ale teraz zachwyca jeszcze bardziej

Cały proces strzyżenia i układania włosów ogniem to zasługa łatwopalnego proszku, który nakłada się na pasma, a następnie podpala. Później stylista wyczesuje płomienie szerokimi grzebieniami. Na koniec wszystko utrwala fryzurę szalejącymi płomieniami, które wydobywają się z lakieru do włosów.

Najbardziej jednak zaskakuje nas reakcja samego klienta... Siedzi spokojnie, jak gdyby nigdy nic nie działo się na jego głowie. Podczas gdy jego włosy się palą, on jest wręcz niewzruszony.

Internauci podejrzewają, że ten kontrowersyjny barbershop znajduje się w Pakistanie. A w serwisie YouTube można znaleźć niejedno wideo, na którym widać, jak ten sam fryzjer stosuję tę niezwykle dziwną metodą cięcia i stylizacji.

Co myślicie o takim sposobie traktowania włosów?

Zdjęcie główne: Screen z YouTube/Johnny Bishop

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 marca 2019, 15:37

Zobacz także

Nasze propozycje