Poprzedni artykuł: Koniec z rozdwojonymi końcówkami! Ten sposób za 2 złote świetnie się s... Następny artykuł: Jennifer Lopez ma nową supermodną grzywkę! Wygląda w niej jeszcze młod...

W Biedronce kupisz suchy szampon za niecałe 7 zł!

Suchy szampon to teraz ulubiony kosmetyk Polek do natychmiastowego odświeżania fryzury. Biedronka właśnie wydała własny egzemplarz.

Marka LaQell pojawiła się w Biedronce stosunkowo niedawno, ale w zupełnie innej odsłonie. Pierwszy raz miałyśmy z nią styczność w przypadku lakierów hybrydowych. Najpierw w dyskoncie pojawiło się sześć podstawowych kolorów, a na kolejnej promocji na półkach było już 20 dodatkowych odcieni. Tym razem w sprzedaży dostępne są suche szampony LaQell i to za 6,99 zł, co dodatkowo budzi naszą ciekawość.

Suche szampony w Biedronce za 6,99 zł

Od 29 października do 4 listopada w Biedronce można kupić suche szampony do włosów. Dostępna jest jedna pojemność, 200 ml. Może i nie jest to największych rozmiarów pojemnik, ale świetnie sprawdzi się za to w podróży, kiedy nie chcemy, aby kosmetyki zajmowały w naszej walizce zbyt dużo miejsca. 

Do wyboru mamy dwa zapachy: kwiatowy i owoców tropikalnych. Oba są świeże, więc nie będą dusić i męczyć podczas aplikacji. Rozpylanie suchego szamponu na skórze głowy i włosach jest też bajecznie proste. Jak to zrobić, aby nie mieć białych plam?

Zdjęcie: Screen z gazetki promocyjne Biedronka

Instrukcja obsługi jest taka sama, jak w przypadku każdego innego suchego szamponu. Najpierw należy wstrząsnąć opakowaniem, aby dokładnie wymieszać wszystkie warstwy. Następnie z odległości około 15-20 cm rozpylamy produkt, wmasowujemy go w skórę i w razie potrzeby wyczesujemy. Gotowe :).

Suche szampony to bardzo wygodne w użyciu kosmetyki, które natychmiast odświeżają fryzurę. Kiedyś nie były aż tak doceniane i używano ich do poprawiania fryzur nieboszczyków. Na szczęście przyjęły się również w tradycyjnym użytkowaniu. My nie wyobrażamy sobie funkcjonowania bez tego produktu, dlatego chętnie zrobimy zapasy!

Zdjęcie główne: istockphoto.com

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 stycznia 2019, 00:23

Zobacz także

Nasze propozycje