Poprzedni artykuł: Gładkie, proste, a może kręcone? Te kosmetyki perfekcyjnie wystylizują... Następny artykuł: Pielęgnacja włosów po keratynowym prostowaniu. Jakich kosmetyków używa...

Już wkrótce kupisz w Rossmannie suchy szampon w piance!

Tradycyjny suchy szampon ma poważną konkurencję! Wkrótce do sprzedaży trafi jego wersja w piance. Czego można się po niej spodziewać?

Suchy szampon – zwłaszcza pewnej konkretnej marki – to jeden z najpopularniejszych w Polsce kosmetyków. I nie ma w tym nic zaskakującego! Produkt, który w ekspresowym tempie przywraca fryzurze świeżość i dodaje jej objętości, uwalniając nas od wieloetapowego i czasochłonnego procesu mycia i układania włosów, po prostu był skazany na sukces.

Okazuje się jednak, że ideały można urozmaicać... Powstał już suchy szampon w bibułkach i w paście, a teraz możemy także kupić suchy szampon w piance. Jego przewaga nad tradycyjnym suchym szamponem ma polegać na zapewnionym włosom "jedwabistym wykończeniu".

Fot.: iStock

Suchy szampon do włosów w piance Got2b

Tak jak większość naszych rodaczek, jesteśmy wielkimi fankami suchego szamponu w spreju. Wielokrotnie sprawdziłyśmy ten produkt na własnej głowie i wiemy, że prawidłowo użyty absorbuje z włosów nadmiar łoju, odświeża je, nadając im ładny zapach, oraz dodaje im objętości.

Trzeba jednak przyznać, że po użyciu tradycyjnego suchego szamponu, włosy stają się sztywniejsze i lekko matowe (przynajmniej do kolejnego, "prawdziwego" mycia z użyciem wody). I nie wszystkim może to odpowiadać! Rozwiązaniem może jednak być użycie suchego szamponu w spreju na taki w piance. 

Nowy produkt marki Go2b – suchy szampon w (uwaga!) jedwabistej piance – ma nie tylko natychmiast przywracać włosom świeżość, ale też sprawiać, że będą przyjemnie gładkie i miękkie

Suchego szamponu w piance należy używać inaczej niż jego tradycyjnego odpowiednika. Przede wszystkim nie nakładamy go bezpośrednio na włosy, tylko najpierw na dłoń. Opuszkami palców wmasowuje się piankę we włosy jak najbliżej skóry głowy, a następnie równo rozprowadza na całej ich długości. Po chwili, kiedy kosmetyk pochłonie nadmiar łoju, wyczesujemy go dokładnie gęstą szczotką. 

Zobacz także: Ecocera zaskoczyła nas nową wersją suchego szamponu. Wystarczy na aż... 500 użyć!

W kwietniu suchy szampon w piance Got2b trafi do sprzedaży w drogeriach Rossmann, a już teraz można go kupić w sieci Super-Pharm za 18,99 zł.

A wy zamieniłybyście tradycyjny suchy szampon na taki w piance?

Zdjęcie główne: iStock

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

30 marca 2020, 22:08

Nasze propozycje