Poprzedni artykuł: Najlepsze odżywki do włosów zniszczonych i rozjaśnianych Następny artykuł: Co za zmiana! Kasia Dziurska ma nową fryzurę. Wygląda lepiej?

„Suszenie włosów na wyższym poziomie”. Wizażanki zakochane w najnowszej suszarce Philips!

Fryzury, , tagi: Philips, suszarka do włosów
5 na 5 gwiazdek w rankingu KWC! Nowa suszarka do włosów Philips z technologią SenseIQ podbiła serca użytkowniczek Wizaz.pl. Przeczytaj recenzje, a dowiesz się, skąd tak wysokie oceny.

Inteligentna, wydajna, bezpieczna, posiadająca spersonalizowane funkcje suszenia oraz prosta w obsłudze – brzmi, jak opis idealnej suszarki do włosów? Ale czy taka istnieje? Okazuje się, że tak! Marka Philips wprowadziła na rynek nowe urządzenie, które miały okazję przetestować już Wizażanki. Czego można się od nich dowiedzieć?

Suszarka do włosów Philips z technologią SenseIQ

Suszarka Philips to nie lada gratka dla fanów nowych technologii. Wykorzystano w niej SenseIQ – system, który odczytuje temperaturę włosów, żeby zapobiec ich przegrzaniu. Inteligentny mikroprocesor, „mózg” suszarki, analizuje dane zarejestrowane przez czujnik podczerwieni i dostosowuje temperaturę nawiewu aż do 12 000 razy. Technologia SenseIQ umożliwia precyzyjną kontrolę temperatury i rozpoznaje nawet najmniejszą zmianę, chroniąc włosy podczas suszenia.

Nowość marki Philips wyróżnia także 5 zaprogramowanych trybów i dodatkowy tryb manualny, dostosowujący się do indywidualnych potrzeb użytkownika. Tryb delikatny pozwala na zachowanie nawet do 95% naturalnego nawilżenia włosów, tryb szybki skraca czas suszenia (jest krótszy o 30%!), tryb stylizacji pomaga dowolnie ułożyć włosy, tryb loki umożliwia tworzenie pięknych fal, a tryb masażu dba o skórę głowy. W zestawie zawarto też 3 nasadki: koncentrator, służący do stylizowania, masażer, który działa relaksująco, oraz dyfuzor, zwiększający objętość włosów. Urządzenie samo rozpoznaje założoną nasadkę i dobiera odpowiednie parametry suszenia.

Oprócz tego, urządzenie wyposażono w funkcję jonizacji. Jonizator zapobiega elektryzowaniu się włosów oraz nadaje im gładkość i połysk. 

Suszarka do włosów Philips z technologią SenseIQ - opinie

(…) Suszenie włosów stało się przyjemnością, a nie przymusem. Czynność ta, zwłaszcza tuż przed wyjściem do pracy, jest dość stresująca, ale nie z tą suszarką (…) Nowość od Philips cały czas monitoruje stopień nagrzania i reaguje, gdy temperatura przekroczy górną granicę. Dzięki tej funkcji włosy zachowują swoje nawilżenie, a dzięki jonizacji są błyszczące i gładkie (…) – ocenia jedna z Recenzentek, dominika1313.

(…) Suszarka bardzo szybko suszy włosy, nie niszcząc ich. Idealnie dopasowuje temperaturę i podmuch. Moje włosy są mięciutkie, błyszczące i nie puszą się. Pierwszy raz w życiu nie muszę używać prostownicy po suszeniu, aby je ujarzmić. Miło się z tym sprzętem pracuje, jest dosyć intuicyjny, więc jego używanie nie powinno sprawiać nikomu problemu (…) Funkcja masażu skóry głowy jest naprawdę bardzo relaksująca, a dzięki dyfuzorowi fryzura zwiększa swoją objętość. Polubiłyśmy się bardzo i wszystkie inne sprzęty do suszenia włosów poszły w odstawkę – dodaje EsteVita.

(…) Ile trwa „poranna zabawa” z suszarką? 4,5 minuty! W 4,5 minuty moje liczne, cienkie i sięgające za łopatki włosy są całkowicie suche i błyszczące. Znajomi zauważyli różnicę. Ba, pytają, jakie zabiegi na włosy robiłam! Nie popełniajcie błędu i nie kupujcie najtańszych suszarek. Odkąd mam tę z SenselQ wiem, że będę jej wierna tak jak swojemu ukochanemu :D – podsumowuje notthiminn.

Recenzje użytkowniczek Wizaz.pl mówią same za siebie. Philips z technologią SenseIQ to suszarka, która nie tylko dba o wygląd włosów, nie niszcząc ich, ale dodatkowo je pielęgnuje! 

Materiał powstał z udziałem marki Philips.

Fot. mat. prasowe

Suszarka Philips z SenseIQ w KWC:


Nasze propozycje