Poprzedni artykuł: Robisz to codziennie i... niszczysz włosy! Pora zrezygnować z tego naw... Następny artykuł: Miodowy blask na brązowych włosach. Koloryzacja Hot Toddy pomoże ci uz...

Ta suszarka kosztuje 36 tys. złotych, ale jest bardzo niepraktyczna!

Fryzury, , tagi: suszarka do włosów, swarovski
Czy to już szczyt ekstrawagancji? Prywatne odrzutowce i garderoba wielkości mieszkania, to przy tej suszarce marne zachcianki.

Nowoczesne suszarki do włosów wykorzystują już takie technologie, o których jeszcze zaledwie rok temu mogłyśmy co najwyżej pomarzyć. Jednak nawet najbardziej zaawansowane urządzenie fryzjerskie nie przebije suszarki Prête.

Suszarka Prête z kryształkami Swarovskiego

To prawdopodobnie najdroższa, ale jednocześnie najpiękniejsza suszarka, jaką kiedykolwiek widziałyśmy. Została ozdobiona aż 4,716 tysiącami kryształków Swarovskiego w kolorze różowego złota. Mieniące się "oczka" pokrywają całą powierzchnię urządzenia.

Zobacz także:Suche i zniszczone włosy nie mają szans z tą maską!

Mimo że w codziennym użytku ta suszarka mogłaby się nie sprawdzić, na pewno znajdzie się ktoś, kto zapłaci za nią co najmniej cenę wywoławczą, czyli 36 tysięcy złotych.

Na szczęście aukcja organizowana jest w szczytnym celu. Cały dochód ze sprzedaży niebotycznie drogiego urządzenia zostanie przeznaczony na rzecz organizacji Humane Society, która zajmuje się walką o prawa zwierząt

Zobacz także:Masz dość żółtych włosów? Wypróbuj ten produkt za grosze

Jest jeszcze jeden plus wydania tej niebotycznej sumy pieniędzy, która zwróci nam się w niewielkiej części. Nowy właściciel suszarki otrzyma spersonalizowany pakiet darmowego korzystania z usług salonów Prête przez cały rok. 

Jeśli aktualnie poszukujesz dobrej suszarki, poniżej przedstawiamy te, które spełnią wszystkie twoje potrzeby:

Remington, suszarka Keratin Protect, AC8002 - około 200 zł 

Rowenta, suszarka Compact Pro, CV4721F0 - około 150 zł 

Babyliss, suszarka Eco Expert 2300, D326E - około 150 zł

Philips, suszarka DryCare Advanced, BHD186/00 - około 200 zł 

Zdjęcie główne: Materiały prasowe

Pamiętaj, aby zabezpieczyć włosy przed działanie mwysokiej temperatury:

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 stycznia 2020, 00:52

Nasze propozycje