Poprzedni artykuł: Wyniki testu kosmetyków do włosów Garnier Fructis z linii Gęste i Zach... Następny artykuł: Olaplex - sekret metamorfozy włosów Kim Kardashian

Suszarki Braun PowerPerfection - uwolnij się od dnia przeciętnych włosów!

Fryzury, , tagi: Braun, suszarka do włosów
Osiągnij perfekcyjną stylizację fryzury szybko i bez wysiłku z nową kolekcją suszarek Braun PowerPerfection!

Każda kobieta wie, czym jest dzień przeciętnych włosów. To nie dzień złych włosów, to po prostu dzień, w którym nasze kosmyki wyglądają tak, jakbyśmy o nie wcześniej nie zadbały. Przyczyną jest najczęściej brak czasu i energii, aby wysuszyć i wystylizować włosy, w sposób, w jaki sobie wymarzyłyśmy. Sama myśl o użyciu ciężkiej suszarki  i długim procesie suszenia sprawia, że pozostawiamy włosy, aby wyschły naturalnie lub upinamy je w mały koczek. Niestety, po rozpuszczeniu włosów na naszej głowie pojawia się nieład. Teraz, dzięki marce Braun kobiety mogą mieć większą kontrolę nad swoim pięknem, kosmykami i wreszcie uwolnić się od dni przeciętnych włosów. Wszystko dzięki nowej kolekcji wyjątkowo lekkich i ultra mocnych suszarek Braun Satin Hair PowerPerfection dla szybkiej i perfekcyjnej stylizacji.

Suszarki Braun PowerPerfection

Nowa kolekcja suszarek do włosów Braun PowerPerfection:

  • Braun Satin Hair 5 (2500W), cena 200zł

Ten model suszarki posiada dużą moc nawiewu, co pozwala na skrócenie czasu suszenia do minimum. Dzięki idealnym wymiarom i ergonomicznemu designowi używanie suszarki jest o wiele wygodniejsze. Rezultaty osiągamy szybko i bez wysiłku. Dzięki technologii Ionic suszarka natychmiast przywraca włosom zdrowy blask.

  • Braun Satin Hair 3 (2000W), cena 175zł

Suszarka do stylizacji fryzury każdego dnia. Kompaktowa i ultralekka, dzięki czemu jej używanie jest łatwe i wygodne. Została wyposażona w technologię Ionic, która przywraca włosom zdrowy połysk.

  • Braun Satin Hair 1 (1800W), cena 110zł

Wyjątkowo lekka suszarka do wygodnego i szybkiego użycia w domu.

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 marca 2019, 09:56

Zobacz także

Nasze propozycje