Poprzedni artykuł: Mydło do włosów w kostce trafi do Rossmanna! Kosztuje niewiele, a zast... Następny artykuł: Zauważyłaś u siebie siwe włosy? To może być oznaka groźnej choroby!

Sylwia Grzeszczak przeszła szokującą metamorfozę! Ma loki i nowy kolor włosów

Po tej metamorfozie fani najpierw nie mogli jej rozpoznać, a potem nie mogli przestać zachwycać się jej nowym wyglądem. Efekt faktycznie jest niesamowity!

Sylwia Grzeszczak zdecydowała się na radykalną zmianę fryzury. Podczas koncertu w Sopocie pokazała się w blond lokach. Fani oglądający wywiad z wokalistką w telewizji TVN mieli poważny problem z rozpoznaniem jej. Faktycznie, w nowej fryzurze Grzeszczak wygląda zupełnie inaczej. I zdaniem wielu, lepiej! My mamy jednak wątpliwości, czy tak drastyczna metamorfoza była aby na pewno korzystna...

Sylwia Grzeszczak została blondynką

Nową fryzurę Grzeszczak pokazała w TVN-nie i w mediach społecznościowych. Pod filmikiem, na którym widać ją w trakcie przygotowań do wywiadu i z burzą blond loków pojawiło się mnóstwo komentarzy fanów piosenkarki. Większość internautów przyznała się, że w pierwszej chwili nie poznali Sylwii:

Nie mogłam w ogóle poznać, co to za dziewczyna tam siedzi.

Mój mąż zapytał: "kto to jest?". 

Nie sprawdzałam social mediów i patrzę, jakaś blondynka siedzi, inne ujęcie kamery – a to Sylwia. 

Jezu, Sylwia! Dostałam zawału przed ekranem.

Co ciekawe, radykalna zmiana wyglądu przypadła do gustu większości internautów komentujących filmik Grzeszczak:

Niesamowite te włosy.

WoooW! Sylwia Ślicznie

Ale jest świeżo, naturalnie i ogólnie super zmiana.

Pięknie, pasuje Ci bardzo.

Za to ci, którzy mieli pewne wątpliwości, co do metamorfozy piosenkarki, dyplomatycznie podkreślali, że "ładnemu we wszystkim ładnie". My nie jesteśmy aż tak bezkrytyczni wobec wyglądu gwiazdy i uważamy, że ta zmiana nie przysłużyła się jej urodzie. Martwi nas też stan włosów Sylwi. Po takim rozjaśnianiu, będzie musiała bardzo o nie zadbać...

Zobacz także: Sylwia Grzeszczak spodziewa się drugiego dziecka!

A wy co myślicie o Sylwii Grzeszczak w blond lokach – hit czy kit?

Zdjęcie główne: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

25 sierpnia 2019, 13:46

Nasze propozycje