Poprzedni artykuł: Aneta Zając zmieniła fryzurę! Takiej metamorfozy nikt się po niej nie... Następny artykuł: Agnieszka Kotońska z „Googlebox” drastycznie zmieniła fryzurę! Fani: „...

Sylwia z "Love Island" przedłużyła włosy aż o 50 cm

Sylwia zdecydowała się na ekstremalny zabieg przedłużający i zagęszczający włosy. Jak wygląda w nowej fryzurze?

Wśród gwiazd panuje teraz trend na ekstremalne przedłużanie i zagęszczanie włosów naturalnymi pasmami. Tej modzie poddała się także zwyciężczyni pierwszej polskiej edycji Love Island - Sylwia Madeńska. Jak wygląda w nowych włosach?

Zobacz także: Czy Mikołaj i Sylwia z "Love Island" naprawdę są razem?

Nowa fryzura Sylwii z "Love Island"

Sylwia zdecydowała się na pozostanie przy swoim naturalnym kolorze włosów - ciepłym średnim brązie. W programie widzieć mogliśmy, że miała ona lekko rozjaśnioną grzywkę. Celebrytka teraz ją przyciemniła i tym samym wyrównała swój kolor włosów.

Już w programie Sylwia Madeńska miała włosy sięgające za ramiona. Niestety, widać było że brakuje im objętości. Ze względu na to, że gwiazda jest posiadaczką bardzo cienkich włosów zdecydowała się ona właśnie na sztuczne zagęszczenie. Ale to nie wszystko! Mimo tego, że jej włosy przed zabiegiem nie należały do najkrótszych, Sylwia przedłużyła je aż o 54 centymetry! Efekt? Naprawdę spektakularny!

Przedłużanie włosów metodą kanapkową

Metoda, której użył fryzjer Sylwii nazywana jest kanapkową lub tape on. Polega ona na mocowaniu pasm na silikonową taśmę umieszczoną tuż przy skórze. Włosy przedłużone w ten sposób są bardzo wygodne w noszeniu, można je suszyć i stylizować w dowolny sposób. Niestety, przy tej metodzie niezbędne są częste wizyty u fryzjera. Gdy naturalne włosy rosną, silikonowa taśma oddala się od skóry głowy i może stać się widoczna, dlatego co 4-6 tygodni należy ją 'podciągać' ku górze.

Sylwia i jej wybranek Mikołaj, po zakończeniu programu nie znikają z mediów i na Instagramie regularnie pokazują nam relacje ze swojego życia po Love Island. Choć wielu wróżyło im szybkie rozstanie, para nadal pozostaje w związku i zdecydowała się na zamieszkanie razem od razu po powrocie z wyspy. Wygrani nie unikają też blasku fleszy i chętnie przyjmują zaproszenia na celebryckie wydarzenia. Nic więc dziwnego, że Sylwia zdecydowała się dodatkowo zadbać o swój wygląd.

Jak wam się podobją nowe włosy Sylwi z Love Island?

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 listopada 2019, 03:23

Nasze propozycje