Poprzedni artykuł: Włosy zniszczone od suszarki? Nigdy więcej! O tym rozwiązaniu mówi już... Następny artykuł: Tę fryzurę kochano w latach 90. Jej nowa wersja pasuje do każdego kszt...

Tak taniej szczotki do prostowania włosów nie widziałyśmy. Kupicie ją w Lidlu

Fryzury, , tagi: prostowanie włosów, Lidl
Jest tania, skuteczna i wyprzedaje się na pniu. Ten gadżet do włosów zastąpi ci szczotkę i prostownicę.

To nie pierwszy raz, kiedy ta szczotka prostująca włosy pojawia się w Lidlu. Najwyraźniej za każdym razem, kiedy trafia do sprzedaży, cieszy się ogromną popularnością. Cena jest wyjątkowo okazyjna - podobne urządzenia kosztują ponad 100 zł, a w dyskoncie zapłacimy za nią zaledwie 39,99 zł

Szczotka prostująca włosy Silver Crest w Lidlu

Mimo że panuje silny trend na zachowanie naturalnych włosów, gro kobiet uwielbia je prostować. Z prostownicami jest tylko jeden problem: bardzo wysoka temperatura może niszczyć pasma. Dlatego szczotka do prostowania wydaje się idealnym rozwiązaniem.

Jest delikatniejsza i pozwala na błyskawicznie wygładzanie włosów. Nie będą perfekcyjnie wyprostowane ze względu na nie tak wysoką temperaturę, ale codziennie ujarzmianie pasm (nawet tych kręconych) stanie się zdecydowanie łatwiejsze. 

Zdjęcie: Materiały prasowe

Szczotki prostujące są również wygodniejsze w użyciu, bo ryzyko poparzenia się jest naprawdę niewielkie. Urządzenie szybko się nagrzewa, jego nasadka pokryta jest powłoką ceramiczną i ma wbudowany wyświetlacz LED. 

Do jakiego rodzaju włosów ta szczotka sprawdzi się najlepiej? Tak naprawdę do każdego, ale trzeba pamiętać o tym, aby dostosowywać grubość rozczesywanych i prostowanych jednocześnie pasm. To pozwoli nam uzyskać oczekiwany efekt.

Zdjęcie: Screen z gazetki promocyjnej Lidl

Szczotka prostująca Silver Crest pojawi w sprzedaży w Lidlu 13 października. Cena również nie jest wygórowana - nierzadko tradycyjne szczotki kosztują tyle samo, co ta prostująca z Lidla, czyli niecałe 40 zł. Dodatkowo otrzymujemy gwarancję na trzy lata, czyli aż o rok dłużej niż zazwyczaj przy tego typu urządzeniach. 

Coś nam mówi, że w sobotę, trzeba będzie się ustawić w kolejkach... :)

Zdjęcie główne: istockphoto.com

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 marca 2019, 14:16

Zobacz także

Nasze propozycje