Poprzedni artykuł: Antek Królikowski zmienił fryzurę. Teraz jest nie do poznania Następny artykuł: The Weeknd już tak nie wygląda. Były chłopak Belli Hadid jest do siebi...

Dzięki tej szczotce twoje włosy będą proste i lśniące jak nigdy

Fryzury, , tagi: Philips, prostowanie włosów, szczotka do prostowania włosów
Ciesz się naturalnie prostymi, pięknymi i lśniącymi włosami w zaledwie 5 minut dzięki nowej szczotce prostującej Philips. Technologia ThermoProtect, w połączeniu z wyprofilowanymi ząbkami, to gwarancja zdrowych i niepuszących się włosów - bez efektu płaskich, przyklapniętych pasm.

Lubisz, gdy Twoje włosy są gładkie i proste, ale prostownica to niekoniecznie produkt dla Ciebie? Spróbuj czegoś nowego! Szczotka prostująca to praktyczna alternatywa wobec klasycznej prostownicy. Po pierwsze - pozwala wyprostować pasma w kilka minut, po drugie dodaje im naturalnej objętości bez efektu płaskich, przyklapniętych włosów.

Szczotka prostująca włosy marki Philips

Nowa szczotka prostująca BHH880 marki Philips pozwala uzyskać pożądane rezultaty w zaledwie kilka minut. Szczotka jest płaska i szeroka – jej wyjątkowo duża powierzchnia umożliwia stylizację większej ilości włosów na raz. Szczotka ma też aż 247 ząbków – ich 3 rodzaje umożliwiają szybkie prostowanie, a 50-sekundowy czas nagrzewania tylko je przyspiesza.

szczotka prostująca Philips BHH880/00

Korzystanie ze szczotki prostującej jest nie tylko szybkie, ale też bezpieczne dla włosów. Powłoka ceramiczno-turmalinowa zapewnia efekt lśniących, gładkich i niepuszących się włosów. Szczotka posiada również technologię ThermoProtect, która utrzymuje stałą temperaturę całej szczotki, zapobiegając przegrzaniu włosów. Dwa ustawienia temperatury (170°C i 200°C) pozwalają najlepiej dostosować temperaturę do Twojego rodzaju włosów.

szczotka prostująca Philips BHH880/00

Szczotka gładko przesuwa się po włosach dzięki środkowym nienagrzewającym się ząbkom, nie wyrywając ich. Kolejne rzędy długich nienagrzewających się ząbków chronią z kolei skórę głowy. Dodatkowo, tył szczotki nie nagrzewa się, co zapobiega przypadkowym oparzeniom.

Rekomendowana cena szczotki prostującej Philips BHH880/00 to 179 zł.

zdjęcia: materiały PR

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 września 2019, 22:22

Nasze propozycje